Bos-Man. Hurtownia Ryb

Ryby mrożone z dostawą

Mrożonki
ul. Bydgoska 18, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(76) 862 92 56
Bos-Man. Hurtownia Ryb

Informacje

Opis działalności
Rodzinna firma BOS-MAN to hurtownia ryb oraz sklep rybny, który już od 1999 roku cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Oferta zawiera ryby wędzone, mrożone, marynowane i wiele innych. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Legnicy, na terenie województwa dolnośląskiego.
Produkty i usługi
Hurtownia Bos-Man zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Proponowana oferta skierowana jest do Klientów z rejonu Dolnego Śląska, jednak hurtownia współpracuje również z kontrahentami z Niemiec oraz Francji. Firma Bos-Man dysponuje specjalistycznymi pojazdami, które są wyposażone w agregaty chłodnicze, umożliwiające szybki transport produktów.

W ofercie znajdą Państwo takie ryby jak:
- morszczuk,
- kergulena,
- grenadier,
- halibut,
- panga,
- sola,
- talipia,
- mintaj,
- karmazyn.

Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, w ofercie znajdują się również ryby wędzone w tradycyjny sposób drewnem olchowym. Ryby wędzone dostępne w ofercie to między innymi:

- pstrąg,
- węgorz,
- łosoś,
- sielawa,
- sieja,
- dorsz,
- makrela,
- sum,
- maślana,
- halibut.

Uzupełnieniem oferty są warzywa mrożone i lody marki Zielona Budka. Szeroki asortyment sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Wśród nich najważniejsze są ryby, w tym mrożone tusze i filety.

Zapraszamy do kontaktu z firmą BOS-MAN w Legnicy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń