Prywatny Gabinet Lekarski Halina Poniewierska Specjalista Laryngolog

Diagnostyka chorób uszu

Laryngolodzy
ul. Chłapowskiego 8/2, 59-220 Legnica dolnośląskie
(16 reviews) napisz opinię
Prywatny Gabinet Lekarski Halina Poniewierska Specjalista Laryngolog
ul. Chłapowskiego 8/2, 59-220 Legnica dolnośląskie
NIP
6911299136
Telefon
Prywatny Gabinet Lekarski Halina Poniewierska Specjalista Laryngolog

Informacje

Opis działalności firmy Prywatny Gabinet Lekarski Halina Poniewierska Specjalista Laryngolog w Legnica
Lek. Med. Halina Poniewierska prowadzi gabinet lekarski o specjalizacji laryngologicznej. Usługi świadczymy od 1994 roku. Siedziba działalności znajduje się w Legnicy na terenie województwa dolnośląskiego.
Produkty i usługi
Zapewniamy badania oraz leczenie zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Otolaryngologia jest potocznie zwana laryngologią. W tym zakresie przeprowadzamy czynności diagnostyczne oraz leczymy choroby uszu, nosa, krtani oraz gardła.


Nasze usługi to między innymi:
- badania endoskopowe i fiberoendoskopowe nosa, nosogardła, zatok, krtani,
- tympanometria,
- audiometria,
- diagnostyka i leczenie niedrożności nosa,
- usuwanie ciał obcych.

Nasz gabinet jest wyposażony we wszelkie niezbędne urządzenia diagnostyczne. Odpowiednio rozwinięte zaplecze techniczne umożliwia określenie źródła dolegliwości, a co za tym zaplanowanie leczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - Gabinet Laryngologiczny Lek. Med. Haliny Poniewierskiej w Legnicy.
Zasięg działania
Firma Prywatny Gabinet Lekarski Halina Poniewierska Specjalista Laryngolog z lokalizacji: Legnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(16 reviews) napisz opinię
M
Mateusz
Lekarka ma dużą wiedzę na temat laryngologii i przede wszystkim badania wykonuje na miejscu, bez konieczności dodatkowych rejestracji, czy jeżdżenia po całym mieście.
I
Iza
Bardzo dobry lekarz, z podejściem do dzieci. Badanie nie było nieprzyjemne, dziecko spokojnie wytrzymało diagnostykę. Pani pomogła nam dobrać leki i problem z nieżytem nosa zniknął.
A
Asia
Pani Halina Poniewierska to bardzo dobry lekarz laryngolog, który pomógł mi uporać się z moim nawracającym bólem zatok. Szczegółowe badania wykonane w jej gabinecie oraz prawidłowo postawiona diagnoza pozwoliły mi poczuć znowu komfort, nawet podczas ćwiczeń, czy schylania się.
P
Pqaca_viv
Zdecydowanie polecam. Warto skorzystać z usług tego laryngologa.
A
Ahia_ja
Niezawodni specjaliści w zakresie chorób uszu. Sprawnie diagnozują i skutecznie leczą.
V
Vjojawyk
Świetny laryngolog. Lekarz wykonał szereg badań i odpowiednio poprowadził leczenie.
T
Telusa
Profesjonalna opieka laryngologiczna. Świetnie podejście do najmłodszych pacjentów i odpowiednio przeprowadzone badanie.
L
Lideczka221
Wykonywałam tutaj badania słuchu. Wszystko poszło bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze.
A
Alalaa900
Opieka zdrowotna na najwyższym poziomie. Wielokrotnie odwiedzałam ten gabinet i zawsze zapewniono mi szybką diagnozę i skuteczne leczenie.
M
Mateusz
Umówiliśmy się na wizytę w tym gabinecie laryngologicznym. Syn był zadowolony z przeprowadzonego badania. Chwali sobie podejście Pani lekarz.
A
Adam
Badanie przeprowadzone w miłej atmosferze. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego gabinetu laryngologicznego. Polecam!
A
Agnieszka
Nie spodziewałam się, że już po pierwszej wizycie może się tak wiele zmienić. Miałam problemy z zatokami, teraz są one dużo mniej odczuwalne.
T
Tomasz
Pani Halina jest przesympatyczną osobą. Wielokrotnie korzystałem z jej pomocy i zawsze jest miła i uśmiechnięta. Taki laryngolog mi odpowiada.
K
Kamil
Od jakiegoś czasu miałem problemy ze słuchem. Pani laryngolog szybko przeprowadziła niezbędne badania. Wiem już, co jest tego przyczyną oraz jak to leczyć. Dziękuję za pomoc. Bardzo fajny gabinet.
B
Basia
Cieszę się, że gabinet umożliwił nam kontakt w godzinach nocnych. Moją córkę w nocy strasznie zaczęło boleć ucho. Lekarz przez telefon powiedział nam, co powinniśmy zrobić, aby złagodzić ból. Super gabinet, naprawdę.
I
Irena
Byłam dzisiaj u Pani Doktor..Bardzo sympatyczna Pani pomogła mi w moim problemie.Więcej takich lekarzy ! Polecam z czystym sumieniem :) Pozdrawiam Panią Doktor i sredecznie dziękuję za pomoc :)