Wedobud Sp. z o.o.

Zbudujemy dla Państwa dom marzeń!

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Gliwicka 15, 59-220 Legnica dolnośląskie
(20 opinii) napisz opinię
Wedobud Sp. z o.o.
ul. Gliwicka 15, 59-220 Legnica dolnośląskie
Telefon
Wedobud Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Wedobud Sp. z o.o. w Legnica
Nasza firma budowlana Wedobud znajduje się w Legnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Swoje usługi świadczymy od 2019 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się usługami budowlanymi, oferujemy Państwu stawianie budynków do stanu surowego. Nasza oferta skierowana jest głównie do Klientów indywidualnych - postawimy dla Państwa dom marzeń! Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie, a także specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu realizację prac na najwyższym poziomie. Zadbamy o fachowe przygotowanie gruntu pod inwestycję.

Prowadzimy szereg prac budowlanych, wykonujemy takie usługi jak:
- wykonanie zbrojeń,
- wylewanie fundamentów,
- wykonanie płyt stropowych,
- wykonanie płyt fundamentowych,
- stawianie ścian,
- budowa kominów,
- budowa schodów wewnętrznych,
- wykonanie stropów.

Oferujemy Państwu także prace dekarskie, w ramach których zajmiemy się budową dachów oraz ich remontami. Stawiamy więźbę dachową oraz montujemy pokrycia dachowe. Budujemy także kompletne kominy wentylacyjne oraz dymowe. Nasze prace obejmują tynkowanie, zajmujemy się ocieplaniem budynków. Uzupełnienie naszych prac stanowi montaż przyłączy do budynku.

Zapewniamy profesjonalną realizację powierzonych nam prac. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Firma Wedobud Sp. z o.o. z lokalizacji: Legnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, bolesławiecki, jaworski, Legnica, legnicki, lubiński, średzki, wołowski

Opinie

(20 opinii) napisz opinię
R
Ryś
Nie polecam. Kultura i kontakt na bardzo niskim poziomie
P
N
Paweł N
Usługa wykonana przez Panow na bardzo wysokim poziomie, szybko, sumiennie, starannie. Fajna komunikacja z brygadą - za to bardzo duży plus! Z czystym sumieniem polecam.
J
P
Jadwiga P
Doświadczenie, obowiązkowość przy wykonaniu zlecenia, firma działa szybko, precyzyjnie. Polecam
W
WEDOBUD
Dzień dobry Pani Agnieszce.... DLACZEGO PANI PISZE TAKĄ NIEPRAWDĘ? PO PIERWSZE TRZEBA TRAKTOWAĆ LUDZI PRAWIDŁOWO I NIE MA ZNACZENIA JAKĄ SĄ NARODOWOŚCIĄ I DOTYCZY TO RÓWNIEŻ PANI MĘŻA RAFAŁA.JEŚLI PANI UWAŻA, ŻE FIRMA NA WŁASNY KOSZT POWINNA PRZYNIEŚĆ MATERIAŁY, ZA KTÓRE NIE CHCESZ PÓŹNIEJ PŁACIĆ I SZUKAĆ PRETEKSTÓW,TO NIE JEST.ZA WSZYSTKO TRZEBA PŁACIĆ, TRZEBA SZANOWAĆ WSZYSTKICH, NIE TYLKO SIEBIE. ZAPŁAĆCIE MI ZA PRZYWIEZIONE DACHÓWKI 55000 ZŁOTYCH I IDŹCIE SOBIE DROGĄ .ZARABIASZ I BÓG WSZYSTKO WIDZI.SĄD CI WSZYSTKO POWIEDZIAŁ.A NASZA REPUTACJA Z TWOICH KOMENTARZY NIE SPADNIE.TACY JAK TY POKAZUJĄ NAM TYLKO, CO MUSIMY ZROBIĆ.Wszystkiego dobrego .
W
Wojtek
Polecam firmę budowlaną WEDOBUD. Budowa stanu otwartego domu o powierzchni 280 m2 przebiegła bardzo sprawnie. Firma pomoże ogarnąć dostawy materiałów budowlanych i prace idą bezproblemowo. Ekipa bardzo kulturalna, czysto na placu budowy.
M
Marzena
Bardzo solidny i rzetelny wykonawca, z dużą wiedzą techniczną i doświadczeniem. Ekipa budowlana ogarnięta i kontrolowana przez właściciela firmy. Wszystkie zakupione materiały zostały wspólnie ustalone i prawidłowo rozliczone. Firma jest godna polecenia!
M
Marta
Po spotkaniu sprawa została wyjaśniona.
C
Chrystian
Po spotkaniu sprawa została wyjaśniona pozytywnie
K
Kamila
Szybko, profesjonalnie i za uczciwe pieniądze. Szukałam firmy, która w bardzo bliskim odstępie czasu szybko wykończy kompleksowo łazienkę. Mimo wysłania wielu zapytań przez ten portal jak i inne z otrzymanych odpowiedzi firma WEDO bud wyróżniła się rzeczowym kosztorysem i korzystną umową. Dobre pierwsze wrażenie potwierdziło się potem w realizacji. Panowie terminowo stawili się do wykonania zadania i mimo okresu świątecznego jak i niedogodności związanych z lockdownem w sklepach budowlanych, remont od pierwszego do ostatniego dnia toczył się na najwyższych obrotach i tym samym ukończyli prace ponad tydzień przed ustalonym terminem! Rewelacja!
S
Sebastian
Współpraca przebiegła sprawnie. Roboty wykonane fachowo i terminowo za co wielki plus. Dobry kontakt z właścicielem, można liczyć na doradztwo w różnych kwestiach technicznych. Jednym słowem firma godna polecenia!
M
Magdalena
Bardzo polecam firmę . Właściciel jest solidnym, życzliwym i fachowym człowiekiem. Jego spokój i cierpliwość jest nieodzownie jego zaletą. Potrafi doradzić i pomóc w rozwiązywaniu problemów budowlanych. Zna się na swoim fachu i doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Polecam każdemu kto chce mieć zrobione dobrze,solidnie i w umówionym czasie
R
Rafał
Polecamy od całej naszej rodziny . Dziękujemy za wybudowany dom. Dziękujemy za jakość i komfort, który Twoja firma nam zorganizowała
M
Michał
Pozytywne opinie o tej firmie są napisane przez właściciela. Bo nikt z usług tego Pana nie jest zadowolony.
P
Piotr
Dzień dobry. Chciałbym doradzić tej firmie, tak-jak zwróciliśmy się do usług Pana Olega . Wysokiej jakości praca, dobrzy pracownicy, chociaż w naszym życiu spotkaliśmy się już z gorzkim doświadczeniem podczas pracy z Ukraińcami . Nasza opinia zmieniła się po pracy z panem Olegiem . Dziękujemy Panu Olegowi i polecamy Pana naszym znajomym. Chciałbym również dołączyć zdjęcie jego prac do tego komentarza. ale tutaj nie ma takiej funkcji . Prosimy twórców tej strony o umożliwienie tej funkcji . Jeszcze raz dziękuję i polecam.
G
A
Gal anonim
Nie polecam, nie wykonuje umowy, typowy Ukrainiec, chce pieniądze z góry, a umowy nie wykonuje, a później nam grozi.
M
Magdalena
Polecam tę firmę, a mianowicie, wyrazić moją wielką wdzięczność panu Olegowi. Wszystko jest szybkie, jakościowe. Dziękuję bardzo, polecimy pana
O
Oszukany
Nie nie i jeszcze raz nie nigdy i nikomu
K
Kornelia
??????? ???????? ??????? ?????. ??????? ?? ???????????? ?????? ? ?????? ????????? ??? ????????????? Khoroshaya firma. Spasibo za kachestvennuyu rabotu i pomoshch' okazannuyu pri stroitel'stve Dobra firma. Dziękuję za jakość pracy i pomoc podczas budowy. Polecam każdemu
K
Kuba
Dobra firma, wysokiej jakości wykonanie swojej pracy. Polecam każdemu. A ci zawodnicy, którzy nie piszą prawdy, mogą przyjść i zobaczyć ich pracę.
S
K
smutny klient
nie polecam - wysokie ceny i niesolidne wykonanie