Centrum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Gwiezdna 8/221, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Centrum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba Centrum Zarządzania Nieruchomościami mieści się w Legnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Działamy w branży nieruchomości od 2002 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zyskaliśmy cenną wiedzę i umiejętności. Wiemy jak skutecznie zarządzać nieruchomościami. Współpracujący z nami Klienci odnotowują duże zyski, a zarządzane przez nas nieruchomości są bardziej wartościowe i estetyczne.

Świadczymy usługi w obiektach biurowych, wieżowcach, kamienicach, apartamentowcach oraz w centrach handlowych. Podejmujemy się też pracy na osiedlach bloków lub domków jednorodzinnych.

Nasza działalność obejmuje usługi, takie jak:

- prowadzenie rozliczeń finansowych,
- naliczanie opłat za media,
- podpisywanie umów,
- obracanie pieniędzmi,
- pozyskiwanie pieniędzy dla wspólnot,
- przeprowadzanie konkursów na wykonawców prac powierzonych.

Dodatkowo zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymi w kupnie i sprzedaży mieszkań, domów, działek i lokali usługowych.

Podczas świadczenia usług najważniejsza jest dla nas uczciwość. To dzięki niej budujemy zaufanie z Klientami. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i zaangażowanie w każde zlecenie.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum Zarządzania Nieruchomościami oraz siedziby działalności w Legnicy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legnicki, średzki, złotoryjski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń