Złotnik-Zegarmistrz

Handel złotem i srebrem
ul. Jaworzyńska 31/35, 59-220 Legnica dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Siedzibą Złotnik-Zegarmistrz jest Legnica w województwie dolnośląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Handel złotem i srebrem.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 502 273... lub napisz wiadomość e-mail na adres zlotnik-zegarmistrz@wp.pl
Adres wykonywania działalności przez Złotnik-Zegarmistrz to ul. Jaworzyńska 31/35, 59-220 Legnica. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że Złotnik-Zegarmistrz poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mariola
Wiecznie zamknięte, godziny pracy właściciel ustawia sam, klient jest chyba osobą non grata, trudno opisać możliwości manualne tej firmy, chociaż mam dosłownie 200 metrów, muszę korzystać z usług innej firmy, a szkoda !!!
T
Tomek
Bardzo pozytywnie, Pan zmniejszył pierścionek zaręczynowy ukochanej o 3 rozmiary, za 20 zł praktycznie "od reki" (po 1h odebraliśmy gotowy pierścionek). Na pierścionku nie ma śladu ingerencji, wygląda jak nowy, nawet dostaliśmy malutki skraweczek złota, który został... W sumie, nie wiem po co, chyba symbolicznie:). Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.