Rjc Serwis Roland Jamróz Jolanta Cichońska sp.j.

Profesjonalne usługi sprzątające

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Jaworzyńska 58, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 258 494
Adres korespondencyjny
ul. Jaworzyńska 58, 59-220 Legnica dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Rjc Serwis powstał w 2018 roku. Nasza siedziba znajduje się w Legnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielami są: Roland Jamróz i Jolanta Cichońska.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach porządkowych. Choć firma nie ma długiego stażu na rynku, możemy zapewnić Państwa o naszym ponad 25-letnim doświadczeniu w tej branży. Pracują u nas jedynie ludzie odpowiedzialni, wykwalifikowani i o wysokiej kulturze osobistej.

Nasza oferta to:

- prace konserwatorskie,
- polimeryzacje,
- impregnacje,
- pranie wykładzin,
- prace na wysokości.

Poza tym podejmujemy się: mycia przeszkleń z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu, utrzymania czystości podczas imprez, pielęgnacji terenów zielonych oraz odśnieżania.

Usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Nasze prace jesteśmy w stanie wykonywać o każdej godzinie. W razie nagłych przypadków zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenie.

Działania firmy obejmują teren całego województwa dolnośląskiego. Współpraca z nami wyręczy Państw z wielu uciążliwych czynności, także tych formalnych. To my zajmujemy się zatrudnianiem pracowników i rozliczeniem się z nimi. Do Państwa należy jedynie skorzystanie z usług firmy Rjc.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń