Sznycelek Usługi Gastronomiczne Sylwia Grzeszczuk

Pyszne dania kuchni polskiej

Catering
ul. Klonowa 7, 59-220 Legnica dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
669 327 000
Adres korespondencyjny
ul. Klonowa 7, 59-220 Legnica dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Bar Sznycel powstała w 2011 roku. Lokal mieści się w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Właścicielką jest Sylwia Grzeszczuk.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi gastronomiczne. Naszą specjalnością jest tradycyjna kuchnia domowa. Oferujemy jedzenie na miejscu i z dowozem do klienta. Przygotowujemy dania mięsne, w tym sznycle z jajkiem, kotlety schabowe, devolaye, filety drobiowe i gulasz wieprzowy. W menu mamy również zupy. U nas zjesz zupę gulaszową, grzybową z makaronem, żurek i flaki.

Jeżeli chodzi o dania rybne, oferujemy mirunę i filet z dorsza. W lokalu Sznycel zamówisz także placek po węgiersku, ciasto i kawę oraz naleśniki. Mamy naleśniki na słodko, ze szpinakiem i pieczarkami oraz z serem żółtym. Polecamy sałatki.

Przygotowujemy pierogi:
- ruskie
- ze szpinakiem
- z kapustą i pieczarkami
- sezonowe z owocami

Drugim profilem naszej działalności jest organizacja imprez okolicznościowych. Organizujemy przyjęcia firmowei rodzinne do trzydziestu osób. Ponadto zapewniamy catering w salach wskazanych przez klientów.

Zapraszamy do skorzystania z usług baru Sznycel.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Legnica

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
perkis12345
Bardzo dobre jedzenie. Obiad w Sznycelku to już nasza mała rodzinna tradycja. Uwielbiam ich schabowego, a żona zawsze zajada się daniami z ryby. W tym barze dla każdego jest coś dobrego!