Kancelaria Prawna Legato Bartosz Małek

Doradztwo prawne
ul. Kościuszki 31 lok. 2, 59-220 Legnica dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Kancelaria Prawna Legato Bartosz Małek działa w branży Doradztwo prawne. Siedziba firmy znajduje się w województwie dolnośląskim w miejscowości Legnica.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 692 345 629 lub mailową: kancelaria.legato@gmail.com
Jeśli chcesz nawiązać z Kancelaria Prawna Legato Bartosz Małek kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 59-220 Legnica ul. Kościuszki 31 lok. 2,.
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Kancelaria Prawna Legato Bartosz Małek. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marek
Dobrze Chłop robi, Polecam Mec Małka z Legato
A
Adoms
Powiem tak: cuda załatwiane są od ręki! Na sprawie w sądzie sędzina była zaskoczona tak profesjonalnym i rzeczowym przygotowaniem, a wszystko dzięki LEGATO! Zakończyłem sprawę i wygrałem!!!! Polecam tą Kancelarię i serdecznie dziękuję. Tak sprawnej obsługi mógłby pozazdrościć każdy inny serwis! Prawnicy są na najwyższym poziomie!!! Polecam z całego serca!!!
A
Arczi
ALimenty mi obniżyli więc polecam ;)
W
Wiola
Szybko, sprawie, na temat. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.