Centrum Zajęć Fabryka Marzeń Daniel Łabaz

Imprezy dziecięce, zajęcia terapeutyczne dla dzieci

Organizacja imprez i konferencji
ul. Magnoliowa 4, 59-220 Legnica dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię
Centrum Zajęć Fabryka Marzeń Daniel Łabaz

Informacje

Opis działalności
Nasze Centrum Zajęć Fabryka Marzeń lokalizuje się w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Właścicielem jest Daniel Łabaz. Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci.
Produkty i usługi
Każde urodziny dziecka powinny być wesołym dniem pełnym zabawy i uśmiechu. Czasem rodzice lub opiekunowie nie wiedzą jak taką zabawę zorganizować. My wychodzimy Klientom naprzeciw i proponujemy organizację przyjęć dla dzieci. Są to np. urodziny, dzień dziecka, mikołajki i inne imprezy okolicznościowe. Pragniemy spełnić marzenia maluchów.

Dbamy o ciekawy wystrój sali pasujący do tematyki przyjęcia, odświętnie nakrywamy stół i przygotowujemy zaproszenia dla gości. Oprócz tego organizujemy zawody sprawnościowe, konkursy, zabawy integracyjne z chustą, szarfami czy tunelami. Dzieci mogą bawić się na dmuchańcu, czy też w suchym basenie i na kole fortuny. Możemy też wynająć fontannę czekoladową. Uczestnikom zabawy zapewniamy przebrania.

Nasi pracownicy pomalują maluchom twarze, skręcą kwiaty i szable z balonów, wykonają teatr cieni lub żywego aktora.

Prowadzimy także zajęcia rozwijające talenty i predyspozycje. Oferta zawiera zajęcia takie jak:
- logopedia,
- gimnastyka korekcyjna,
- zajęcia ruchowe,
- zajęcia plastyczne "masa solna”,
- zajęcia ceramiczno - artystycze z gliną,
- teatrzyk,
- muzykoterapia,
- arteterapia.

Oferta zawiera też zajęcia dla uczniów z trudnościami edukacyjnymi (dyslektycy, grupy ryzyka - wcześniaki, dzieci z nieharmonijnym rozwojem). Są to zajęcia takie jak Metoda Montessori, "Edukacja przez ruch" i dogoterapia oraz psychomotoryka i wiele więcej.

Dorosłym zapewniamy zajęcia ruchowe dla przyszłych mam, powrót do kondycji po porodzie, masaż shantala oraz klub kangura - szkoła chusto-noszenia.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
E
Ela
Uczęszczam do klubu kangura, czyli do szkoły chusto-noszenia. Naprawdę super zajęcia.
O
Oliwkkaa88
Ze znajomymi stwierdzaliśmy, że zorganizujemy naszym maluchom dzień dziecka właśnie u nich. I świetnie się spisali! Maluchy były bardzo zadowolone, miały pomalowane buźki, bawiły się w basenie z kulkami, dostały też fontannę czekoladową!
A
Adi
Moje córki chodzą do nich na zajęcia taneczne. Szybko się uczą i lubią spędzać tam czas. Naprawdę polecam.
P
Paula
Polecam, znają się na wyprawianiu imprez okolicznościowych. Przygotowali pięknie sale i różne zabawy mojej córce na urodzinki.