Kancelaria Prawna i Mediacyjna Mariusz Sowiński

Porady prawne z zakresu ubezpieczeń społecznych

Doradztwo prawne
ul. Myrka 4A/11, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
888 622 103
Adres korespondencyjny
ul. Myrka 4A/11, 59-220 Legnica dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Mariusz Sowiński i jestem prawnikiem, doradcą prawnym oraz mediatorem. W latach 2000 – 2015 pracowałem jako inspektor kontroli ZUS w Oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Legnicy i zdobyłem tu niezbędne doświadczenie, które pozwoliło mi otworzyć własną działalność w Legnicy.
Produkty i usługi
Opierając się na mojej wiedzy i doświadczeniu wynikającym z dotychczasowej aktywności zawodowej stworzyłem ofertę, w której znajduje się:

• stała obsługa prawna,
• audyt w zakresie ubezpieczeń społecznych,
• mediacje,
• szkolenia.

Udzielam kompleksowego wsparcia merytorycznego Zleceniodawcy w związku z postępowaniami wyjaśniającymi i kontrolami prowadzonymi przez ZUS, reprezentuje Klientów w trakcie postępowań wyjaśniających i kontroli prowadzonych przez ZUS oraz przed sądami powszechnymi, sporządzam zastrzeżenia do protokołów kontroli i odwołań od decyzji ZUS, prowadzę doradztwo w sprawach zawierania umów zleceń i umów o dzieło w kontekście ubezpieczeń społecznych oraz pomagam przy odmowie wypłaty zasiłku chorobowego lub macierzyńskiego na przykład z uwagi na krótki okres zatrudnienie lub zmianę wymiaru czasu pracy.

Aby uniknąć błędów, które mogą pociągać za sobą poważne konsekwencje, oferuję Państwu przeprowadzenie audytu w zakresie obowiązków płatnika składek, wynikających z ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Przeprowadzany przeze mnie audyt jest tożsamy co do zakresu z tym, co w ramach kontroli sprawdzają inspektorzy kontroli ZUS.

Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej: http://zus-doradca.pl/.

Zapraszam do kontaktu - Mariusz Sowiński doradca prawny ds. ZUS.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń