Impuls Serwis

Sprzedaż i serwis urządzeń biurowych

Drukarki i urządzenia peryferyjne
ul. płk. K. Myrka 4C, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
768 507 169
Adres korespondencyjny
ul. płk. K. Myrka 4C, 59-220 Legnica dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Impuls Serwis ma swoją siedzibę w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Na rynku działamy już od ponad piętnastu lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się sprzedażą urządzeń biurowych - w ofercie posiadamy sprzęt najwyższej jakości. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu chętnie doradzimy przy wyborze najlepszego sprzętu.

W asortymencie znajdą Państwo:
- plotery,
- kserokopiarki,
- drukarki,
- urządzenia wielofunkcyjne,
- niszczarki,
- akcesoria.

Oferujemy zarówno kserokopiarki monochromatyczne, jak i kolorowe, sprzedajemy drukarki atramentowe, monochromatyczne i kolorowe. W sprzedaży posiadamy plotery A1 i A0.

Zajmujemy się również serwisem urządzeń biurowych, prowadzimy wszelkie bieżące naprawy, zadbamy także o konserwację i modernizację sprzętu.Oferujemy ekspresowe naprawy - na ich czas zapewniamy sprzęt zastępczy.

W ramach naszych usług zajmiemy się oczyszczeniem układu napędowego drukarki, układu skanowania, układu utrwalania druku oraz toru prowadzenia papieru. Zadbamy też o sprawdzenie drukarki jeśli chodzi o uszkodzenia mechaniczne. Oczyścimy wszelkie prowadnice, czujniki i inne podzespoły.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Zapewniamy fachowe doradztwo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Legnica

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń