Medyk sp. z o.o.

Podstawowa i specjalistyczna opieka medyczna

Przychodnie prywatne
ul. Piekarska 7, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Medyk sp. z o.o.
ul. Piekarska 7, 59-220 Legnica dolnośląskie
Telefon
Medyk sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Medyk sp. z o.o. w Legnica
Prowadzimy przychodnię lekarska B&M Medyk w Legnicy. Działamy od 2000 roku, zapewniając Państwu usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz usługi lekarzy specjalistów. Oferujemy świadczenia komercyjne oraz w ramach umowy z NFZ.
Produkty i usługi
W naszej przychodni zajmujemy się świadczeniem usług z podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Dysponujemy gabinetami internistycznymi, pediatrycznymi i przeprowadzamy wizyty domowe. Przeprowadzamy również badania dla pracowników firm, kierowców i kandydatów na kierowców i wydajemy książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Przeprowadzamy także rehabilitację oraz fizykoterapię. W ich skład wchodzi laseroterapia, elektroterapia, magnetoterapia oraz terapia przy użyciu ultradźwięków. Stosujemy też światłolecznictwo, krioterapię i nową metodę leczenia plastrami - kinesiotaping.

Świadczymy usługi, takie jak między innymi:
- leczenie chorób skóry,
- leczenie chorób uszu,
- leczenie chorób nosa,
- leczenie chorób gardła i krtani,
- przeprowadzenie badania słuchu,
- przeprowadzenie badania tympanometrycznego.
Zajmujemy się przeprowadzaniem diagnostyki chorób oczu, badaniem ostrości wzroku, tonometrią oraz badań ultrasonograficznych. Leczymy choroby oczu i zajmujemy się korektą wad wzorku przy zastosowaniu okularów.

W ofercie przychodni Medyk w Legnicy mamy też zabiegi dermatologii estetycznej. Zajmujemy się zwalczaniem trądziku i łojotoku oraz usuwaniem zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego. Przeprowadzamy zabieg mezoterapii i wykonujemy peelingi.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń