"Abracadabra" Pracownia Kosmetologii Estetycznej Marta Pawlik

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Pocztowa 7 lok. 44, 59-220 Legnica dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
792 060 464

Informacje

Firma "Abracadabra" Pracownia Kosmetologii Estetycznej Marta Pawlik prowadzi działalność w branży Salony i gabinety kosmetyczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Legnica w województwie dolnośląskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 792 060 464
Jeśli chcesz nawiązać z "Abracadabra" Pracownia Kosmetologii Estetycznej Marta Pawlik kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 59-220 Legnica ul. Pocztowa 7 lok. 44,.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Abracadabra" Pracownia Kosmetologii Estetycznej Marta Pawlik znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
K.S.
Bardzo Polecam , pełen profesjonalizm , Pani Marta to kosmetolog z ogromną wiedzą i pasją. Bardzo przyjazna atmosfera, a do tego super efekty zabiegow. Uwielbiam tam chodzić:)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.