Perfecta Paulina Brzezińska

Salon medycyny estetycznej

Lekarze medycyny estetycznej
ul. Tarasa Szewczenki 5B, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
728 411 992
Adres korespondencyjny
ul. Tarasa Szewczenki 5B, 59-220 Legnica dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Paulina Brzezińska. W moim salonie Perfecta wykonuję zabiegi oczyszczające i odmładzające na twarz i całe ciało. Gabinet znajduje się w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Zapraszam.
Produkty i usługi
O skórę twarzy należy dbać każdego dnia. Można to robić za pomocą domowych sposób lub sprawdzonych kremów i maseczek. Wiele kobiet decyduje się jednak na usługi profesjonalnej kosmetyczki. W moim gabinecie mam możliwość ocenić, w jakim stanie zdrowotnym jest skóra moich Klientek oraz z jakimi problemami się zmaga. Trądzik, blizny, przebarwienia oraz zmarszczki mimiczne można usunąć za pomocą nowoczesnej aparatury, która znajduje się w salonie Perfecta. Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim Paniom, korzystam z preparatów rekomendowanych przez lekarzy i dermatologów. Wykorzystuję najbardziej odżywcze substancje, aby nadać skórze blask.

Oferuję wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej. Polega ona na wprowadzeniu odżywczych substancji bezpośrednio do skóry, dzięki czemu składniki zaczynają działać o wiele szybciej i przyspieszają produkcję elastyny i kolagenu. Zabieg stosuje się głównie na twarz, dekolt i szyję.

Stosuję także peelingi. Coraz częściej wybierane przez moje Klientki, pozwalają na uzyskanie widocznych efektów. Polegają między innymi na złuszczeniu martwego naskórka w nieinwazyjny sposób. Głównymizaletami są: oczyszczanie oraz odżywienie skóry, a także wyraźne wygładzenie cery.

Inne usługi, jakie oferuję to:
- peeling chemiczny,
- pielęgnacja przeciwzmarszczkowa,
- oczyszczanie manualne twarzy,
- wolumetria twarzy,
- mezoterapia igłowa,
- botox.

Każdy zabieg jest dobrany do potrzeb moich Klientek. Zapewniam pełen profesjonalizm i przyjemną atmosferę.

Zapraszam do kontaktu z salonem Perfecta w Legnicy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń