Stam Andrzej Murzacz

Hurtownia stali jakościowych

Stal i wyroby stalowe
ul. Ludowa 1c, 58-300 Wałbrzych dolnośląskie
poniedziałek 8:00 - 15:00
wtorek 8:00 - 15:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 15:00
piątek 8:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(74) 849 90 35
748499035
biuro@stam-stal.pl
748466031
604557751
Adres korespondencyjny
ul. Ludowa 1c, 58-300 Wałbrzych dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Stam-Stal jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w hurtowym obrocie wyrobami hutniczymi. Chcąc podołać wszystkim Państwa oczekiwaniom na bieżąco rozszerzamy ofertę handlową i staramy się spełniać Państwa wymogi w szczególności w zakresie asortymentu świadczonych usług i jakości usługi.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy Stam-Stal jest hurtowa sprzedaż wyrobów hutniczych o charakterze uniwersalnym. Produkty dostępne w ofercie zawiera wiele elementów, dlatego też Klienci mogą zamówić wszystkie produkty w jednym miejscu. Dostępne towary cechuje wysoka jakość wykonania, dbałość o detale wykończeniowe.

Firma na bieżąco rozszerza asortyment w zależności od zapotrzebowania Klientów i jest w stanie sprostać zamówieniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Ceny są każdorazowo negocjowane z Klientem, a na ich wysokość wpływają takie czynniki jak gatunek towaru, dostępność, termin i forma płatności oraz specjalne wymagania. Firma Stam-Stal nie pobiera opłat za dowóz towaru. Odpowiednio wykwalifikowana kadra zapewnia profesjonalną i terminową obsługę.

Pełna oferta to między innymi:

- blachy,
- kształtowniki,
- rury,
- profile,
- pręty,
- materiały spawalnicze.

W ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów blach, w tym blachy faliste, kwasoodporne, ocynkowane i inne, które doskonale spełnią wszelkie zapotrzebowania na każdym etapie produkcji. W montażu pomogą odpowiednio dobrane kształtowniki, które należą do najczęściej wybieranych wyrobów hutniczych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia siedziby firmy Stam-Stal w Wałbrzychu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń