Sławomir Furman Serwis Klimatyzacji i Elektryka Samochodowa

Profesjonalny serwis elektryki oraz klimatyzacji pojazdowej

Klimatyzacja samochodowa
ul. Noworudzka 16, 58-308 Wałbrzych dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Sławomir Furman Serwis Klimatyzacji i Elektryka Samochodowa
ul. Noworudzka 16, 58-308 Wałbrzych dolnośląskie
Telefon
Sławomir Furman Serwis Klimatyzacji i Elektryka Samochodowa

Informacje

Opis działalności firmy Sławomir Furman Serwis Klimatyzacji i Elektryka Samochodowa w Wałbrzych
Nasz warsztat samochodowy mieści się w Wałbrzychu, na terenie województwa dolnośląskiego. Jego właścicielem jest Sławomir Furman. Zajmujemy się serwisem klimatyzacji, elektryki samochodowej oraz usługami z zakresu autodetailingu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W gorące dni, brak klimatyzacji może naprawdę dać się we znaki. Niesprawna, zagrzybiona lub uszkodzona instalacja może powodować dyskomfort, a także znacznie wpływać na samopoczucie kierowcy w trakcie jazdy. Mamy tę świadomość i właśnie dlatego jednym z profili naszej działalności jest profesjonalny serwis klimatyzacji. Zajmiemy się odgrzybianiem, naprawą usterek układu klimatyzacji, jej nabiciem oraz wymianą niezbędnych części. Prace wykonujemy w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych, a nawet w ciągnikach rolniczych i maszynach budowlanych. Dodatkowo przeprowadzimy jonizację i ozonowanie wnętrz pojazdów.

Naszą specjalnością jest również elektryka pojazdowa. W ramach oferty proponujemy:
- naprawę elektryki w samochodach osobowych
- naprawę elektryki w samochodach dostawczych
- naprawę elektryki w samochodach ciężarowych
- diagnostykę samochodową
- kasowanie błędów
- wymianę oprogramowania
- wymianę elementów automatyki samochodowej
W naszym zakładzie można przeprowadzić okresowe przeglądy klimatyzacji oraz elektryki samochodowej. Do napraw wykorzystamy wyłącznie najlepsze dostępne części.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi z zakresu autodetailingu. Możemy zająć się polerowaniem i zabezpieczaniem lakieru samochodowego przy pomocy powłok ceramicznych, zadbać o czystość jego wnętrza, przeprowadzić ozonowanie i jonizację, czy też profesjonalnie wyczyścić elementy plastikowe karoserii i wnętrza oraz zaoferować polerowanie reflektorów w atrakcyjnych cenach.

Gwarantujemy terminowość, atrakcyjne ceny oraz miłą i kompetentną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Sławomir Furman Serwis Klimatyzacji i Elektryka Samochodowa z Wałbrzych świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Migluk
Polecam z czystym sumieniem. Zadbai o lakier mojego pojazdu, a także o jego wnętrze. Z efektów jestem naprawdę zadowolony.