"Św. Florian" Kominiarska Spółdzielnia Pracy Rejonowy Zakład Kominiarski

Kominiarze
ul. Psie Pole 6, 58-302 Wałbrzych dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(1)

Kontakt

Telefon
(74) 842 32 86
Adres korespondencyjny
ul. Psie Pole 6, 58-302 Wałbrzych dolnośląskie

Informacje

"Św. Florian" Kominiarska Spółdzielnia Pracy Rejonowy Zakład Kominiarski działa w branży Kominiarze. Siedziba firmy znajduje się w województwie dolnośląskim w miejscowości Wałbrzych.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej (74) 842 32 86 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z "Św. Florian" Kominiarska Spółdzielnia Pracy Rejonowy Zakład Kominiarski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 58-302 Wałbrzych ul. Psie Pole 6,.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Św. Florian" Kominiarska Spółdzielnia Pracy Rejonowy Zakład Kominiarski znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
D
dylaan
Pseudo fachowcy. Można by kręcić program "Usterka" Stwierdzili u mnie zanieczyszczenie pieca nie ściągająć nawet wieczka rewizyjnego, a piec był czyszczony przez zduna tydzień wcześniej. Być może są fachowcami, ale napewno nie w tej dziedzinie. Nie polecam, a wręcz odradzam!!!!!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.