ALFA BIURO PRAWNO-PODATKOWE Roman Wieczorek

Usługi prawno podatkowe oraz tłumaczenia językowe

Doradztwo podatkowe
ul. Słowackiego 12, 58-300 Wałbrzych dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(74) 665 20 02
kom/WHAT APP
501294244
Adres korespondencyjny
ul. Słowackiego 12, 58-300 Wałbrzych dolnośląskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Nasze biuro prawno-podatkowe Alfa znajdą Państwo w Wałbrzychu, w województwie dolnośląskim. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Właścicielem firmy jest Roman Wieczorek.
Produkty i usługi
Klientom naszego biura pomagamy załatwić rozmaite sprawy biurowe, sądowe i administracyjne. Do naszych podstawowych zadań należy sporządzanie pism, zajmowanie się rozliczeniami podatkowymi i tłumaczeniami językowymi. Dodatkowo pomagamy w prowadzeniu korespondencji z zagranicznymi organami administracji państwowej. Aktywnie współpracujemy z tłumaczami.

Dodatkowo sporządzamy oferty handlowe i piszemy biznesplany, głównie potrzebne w celu uzyskaniu dofinansowania z urzędu pracy i PFRON na założenie własnej działalności gospodarczej.

Przyjmujemy do przetłumaczenia: akty urzędowe, dokumenty prawne, pisma prawne, wyroki sądowe, decyzje administracyjne, zaświadczenia lekarskie, listy prywatne, życiorysy, dokumenty firmowe, dokumenty prywatne. Zajmujemy się też tłumaczeniami specjalistycznymi.

Nasza oferta obejmuje pomoc w odzyskaniu podatku zapłaconego z pracy najemnej za granicą, w tym pracy w Niemczej, Holandii, Wielkiej Brytanii, Norwegii i wielu innych krajach. Uzupełnienie oferty stanowi sporządzanie i redagowanie pism sądowych, pism administracyjnych, umów cywilno-prawnych, a także korespondencji i innych pism, np. listów.

Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura prawno-podatkowego Alfa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń