Piotr Jankiewicz Mgr Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego

Tłumaczenia z języka niemieckiego - ustne i pisemne oraz przysięgłe

Tłumacze przysięgli
ul. Władysława Grabskiego 11, 58-305 Wałbrzych, woj. dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię
Piotr Jankiewicz Mgr Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego
ul. Władysława Grabskiego 11, 58-305 Wałbrzych, woj. dolnośląskie
NIP
8861261137
Telefon
Piotr Jankiewicz Mgr Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego

Informacje

Opis działalności firmy Piotr Jankiewicz Mgr Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego w Wałbrzych
Nazywam się Piotr Jankiewicz i jestem tłumaczem języka niemieckiego. Biuro tłumaczeń założyłem w Wałbrzychu, w województwie dolnośląskim. Działam od 1991 roku i wciąż rozwijam swoje umiejętności językowe związane ze słownictwem z różnych branż.
Produkty i usługi
Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego posiadam uprawnienia do opracowania wiernych przekładów pism sądowych, a także dokumentów urzędowych. Moi Klienci mogą na przykład zwrócić się do mnie o pomoc z przetłumaczeniem aktów notarialnych, pism procesowych lub dokumentów biznesowych. Przygotowuję dla nich tłumaczenia pisemne oraz ustne, zarówno z języka niemieckiego na język polski, jak i z języka polskiego na niemiecki.

W mojej ofercie znajdują się także:
- tłumaczenia specjalistyczne dla branży IT,
- tłumaczenia wyroków,
- tłumaczenia symultaniczne,
- tłumaczeni aktu stanu cywilnego,
- tłumaczenia techniczne,
- tłumaczenia instrukcji obsługi,
- tłumaczenia metrykalne,
- tłumaczenia dyplomów i certyfikatów oraz świadectw szkolnych,
- tłumaczenia umów,
- tłumaczenia dokumentów rejestracyjnych (dowody i dokumenty samochodowe).

Tłumaczenia symultaniczne polegają na bieżącym tłumaczeniu wszystkich usłyszanych wypowiedzi, podczas konferencji, szkolenia zespołu, czy spotkań biznesowych. Usługę tę wykonują jedynie bardzo doświadczeni i biegli tłumacze, którzy mają podzielną uwagę oraz doskonale znają specjalistyczne słownictwo z wielu dziedzin prawa, medycyny, ekonomii, księgowości, budownictwa, czy inżynierii.

Dzięki dobrej znajomości języka niemieckiego bardzo często uczestniczę w tele- i wideokonferencjach oraz spotkaniach online. Pomagam również przedsiębiorcom podczas spotkań z zagranicznymi kontrahentami.

Zapraszamy do kontaktu z moim biurem w Wałbrzychu - Piotr Jankiewicz.
Zasięg działania
Firma Piotr Jankiewicz Mgr Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego z lokalizacji: Wałbrzych świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, Wałbrzych

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
E
Eliza
Polecam tego Pana, bo jest to osoba taktowna i potrafi zachować się zgodnie z etyką tłumacza, kiedy wykonuje tłumaczenie osobistych tekstów Klienta.
U
Urszula
Ogromna wiedza na temat współczesnego języka niemieckiego. Tłumacz nie miał żadnych problemów z przetłumaczeniem listu w formie ustnej.
M
Mateusz
Poprosiłem o wykonanie tłumaczenia w tempie ekspresowym. Pan Jankiewicz zrozumiał moją sytuację i pomimo nawału pracy zgodził się wykonać tłumaczenie pisma procesowego. Złoty człowiek!
M
Marek
Udało mi się tutaj szybko przetłumaczyć dokumenty od samochodu. Cena przystępna.
S
SławomirGr
Polecam tego tłumacza do pomocy w przypadku rozmów handlowych. Pan Jankiewicz doskonale posługuje się językiem niemieckim. Nawet jeżeli słowa dotyczą specjalistycznej branży, takie jak fotowoltaika, to nie ma żadnego problemu z tłumaczeniem. Biegłość, wiedza i umiejętność personalne - tak ocenię tego tłumacza.
G
Grzesiek
Polecam tego tłumacza. Byłem tutaj, aby zweryfikować spisaną umowę przez mojego kontrahenta. Mogłem liczyć na dokładne przetłumaczenie każdego wyrazu zgodnie z kontekstem i wytłumaczenie trudnych terminów. Bardzo profesjonalna pomoc i duża wiedza w zakresie specjalistycznego słownictwa.