Bigbox-Opakowania S.C. w Panoramie Firm

Bigbox-Opakowania S.C.

opakowania kartonowe i kompozytowe

ul. Wrocławska 101
58-306 Wałbrzych, woj. dolnośląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  6:00 - 16:00
 2. wtorek:
  6:00 - 16:00
 3. środa:
  6:00 - 16:00
 4. czwartek:
  6:00 - 16:00
 5. piątek:
  6:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Opakowania papierowe i tekturowe, Systemy Ochronne, Opakowania Kompozytowe, Projektowanie CAD - 3D.

Produkty i usługi

W naszej stałej ofercie znajdą Państwo wszystkie standardowe opakowania zarówno z katalogu FEFCO jak również GALIA i AMERICAN CASE popularne "klapówki". Wykonane z tektury falistej lub litej doskonale nadają się do standardowego zabezpieczenia produktów w transporcie.


Naszą specjalnością jest kompleksowe wykonanie opakowaniowych systemów ochronnych z tektury - od projektu po gotowy system. Najważniejsze zalety to doskonałe zabezpieczenie części i elementów podczas transportu i dużo niższa cena w stosunku do opakowań z tworzyw sztucznych.

Łącząc tekturę z innymi materiałami powszechnie stosowanymi do zabezpieczania towaru takimi jak: pianki, gąbki, drewno folia itp. uzyskujemy doskonały produkt do ochronny drogich i delikatnych towarów. Umiejętne połączenie tych materiałów daje nam opakowanie o wysokich parametrach wytrzymałościowych.


Aby maksymalnie skrócić czas wdrożenia nowych projektów nasza Firma dysponuje specjalistycznym oprogramowaniem CAD/ CAM/ PLM do projektowania oraz wizualizacji 3D opakowań. Wielkoformatowy ploter stołowy wraz z centrum frezarskim umożliwia nam natychmiastowe przygotowanie prototypów opakowań.


Serdecznie Zapraszamy do kontaktu z Naszą Firmą, Sprawdź Naszą Ofertę!
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(1 opinia)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Klient
2018-08-29
Rzetelna firma, polecam !
opakowania papierowe i tekturowe, opakowania papierowe, opakowania tekturowe, systemy ochronne, opakowania piankowe, projektowanie CAD-3D, opakowania polipropylenowe, opakowania kompozytowe, papierowe opakowania

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Wrocławska 101
58-306 Wałbrzych, woj. dolnośląskie