Złociński. Zakład zegarmistrzowski. Naprawa zegarków szwajcarskich i japońskich

Sprzedaż, serwis i naprawa zegarków szwajcarskich i japońskich

Zegarmistrzowie
ul. Ładna 7, 50-353 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(71) 321 49 23
Złociński. Zakład zegarmistrzowski. Naprawa zegarków szwajcarskich i japońskich

Informacje

O nas
W 33 rocznicę powstania zakładu, chcielibyśmy podzielić się z naszymi klientami i naszymi przyjaciółmi, wspólną pasja mechaniki precyzyjnej zamkniętej w kopercie, zwanej powszechnie zegarkiem. Bez Was nie mielibyśmy szansy na wspólną radość przeżywania tej rocznicy.

Już od najmłodszych lat przejawiałem fascynację mechaniką, a naprawy różnych urządzeń pochłaniały każdą moją wolną chwilę. Czas biegł nieubłaganie, a ja kolejne napotykane urządzenia postrzegałem jedynie jako mniejsze lub większe grupy współdziałających ze sobą elementów. Z czasem prawie nic w moim otoczeniu nie miało już dla mnie tajemnic, a naprawa była dla mnie tym, czym dla innych dzieci jest układanie puzzli. Tymczasem ja wyznaczyłem sobie kolejne wyzwanie.

W 1974 roku przy ulicy Kiełbaśniczej we Wrocławiu, podjąłem naukę zegarmistrzostwa w prywatnym zakładzie Mistrza Michała Prypchana. To tam dowiedziałem się, iż jeszcze nie potrafię wszystkiego, ale nauka pod okiem mistrza okazała się bardzo interesująca. W tym czasie uczestniczyłem w naprawach i konserwacjach większości zegarów wieżowych Wrocławia. Miedzy innymi zegar na wrocławskiej Akademii Muzycznej, zegar wieżowy na Sądzie Wrocławskim, a nawet zegar ratuszowy i zegar wschodni od strony Kurzego Targu.

Po zakończeniu nauki i zdaniu egzaminu czeladniczego podjąłem pracę w przedsiębiorstwie "Jubiler" by 18 lipca 1983 zdać egzamin mistrzowski.

W 1984 wspólnie z żoną otworzyliśmy własny zakład zegarmistrzowski przy ulicy Ładnej 7, gdzie w 2009 roku obchodziliśmy 25-lecie powstania firmy. W tym czasie naprawiliśmy tysiące zegarków, przywracając radość z ich korzystania im właścicielom. Wyszkoliliśmy trzech uczniów, z których dwoje nadal kontynuuje najlepsze zegarmistrzowskietradycje. Nadal naprawiamy zegary specjalistyczne, takie jak zegary do higrometrów, barometrów i limnigrafów. I tak jak przed laty, z dziecięca naiwnością, żyjemy nadzieją, iż kiedyś uda nam się zatrzymać czas, dla nas i dla naszych dzieci.
Opis działalności
Zegarmistrz, zakład zegarmistrzowski, sprzedaż zegarków, naprawa zegarków, zegary, zegarki, galanteria zegarmistrzowska, bransoletki, paski, paski do zegarków, baterie, akumulatory do zegarków, baterie do zegarków, zegarki cennik, tanie zegarki, naprawa zegarków ceny, atlantic, adriatica, tissot, omega, certina, rado, doxa, zenith, delbana, orient, casio, lorus.
Produkty i usługi
Zakres naszych usług obejmuje naprawę takich marek, jak m.in.:
- Certina,
- Atlantic,
- Adriatica,
- Orient,
- Obaku,
- Casio,
- Lorus,
- Fossil,
- Armani,
- Aviator,
- DKNY,
- Tommy Hilfiger,
- Marc Jacobs,
- Michael Kors,
- Calvin Klein,
- Diesel,
- Skagen,
- Guess,
- oraz wszystkich zegarków antycznych.

Oferujemy również galanterię zegarmistrzowską w postaci markowych pasków i bransoletekdo wszystkich sprzedawanych przez nas zegarków. Posiadamy m.in. kolekcję wysokiej jakości pasków niemieckiej firmy Di-Modell oraz paski do zegarków Casio.

W naszej ofercie znajdują się również wszystkie typy baterii i akumulatorów do zegarków, aparatów fotograficznych, kalkulatorów, notatników elektronicznych, ciśnieniomierzy i glukometrów.
Odnawiamy koperty, tarcze i wskazówki.
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo zegarki renomowanych firm:
- Certina,
- Tissot,
- Atlantic,
- Adriatica,
- Casio,
- Orient,
- Obaku,
- Rofina,
- Lorus.
Certyfikaty
Dyplom mistrzowski.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
oleśnicki, Wrocław, średzki, oławski, milicki, trzebnicki

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Ania
Serdecznie polecam zakład zegarmistrzowski pana Złocińskiego, nikt nie był w stanie pomóc mi w naprawie mojego zegarka. Dopiero gdy trafiłam do Państwa Złocińskich mój problem został szybko rozwiązany. Serdecznie polecam fachowa i miła obsługa