Złociński Zakład zegarmistrzowski

Sprzedaż, serwis i naprawa zegarków szwajcarskich i japońskich

Zegarmistrzowie
ul. Ładna 7, 50-353 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Złociński Zakład zegarmistrzowski

Informacje

O nas
W 33 rocznicę powstania zakładu, chcielibyśmy podzielić się z naszymi klientami i naszymi przyjaciółmi, wspólną pasja mechaniki precyzyjnej zamkniętej w kopercie, zwanej powszechnie zegarkiem. Bez Was nie mielibyśmy szansy na wspólną radość przeżywania tej rocznicy.

Już od najmłodszych lat przejawiałem fascynację mechaniką, a naprawy różnych urządzeń pochłaniały każdą moją wolną chwilę. Czas biegł nieubłaganie, a ja kolejne napotykane urządzenia postrzegałem jedynie jako mniejsze lub większe grupy współdziałających ze sobą elementów. Z czasem prawie nic w moim otoczeniu nie miało już dla mnie tajemnic, a naprawa była dla mnie tym, czym dla innych dzieci jest układanie puzzli. Tymczasem ja wyznaczyłem sobie kolejne wyzwanie.

W 1974 roku przy ulicy Kiełbaśniczej we Wrocławiu, podjąłem naukę zegarmistrzostwa w prywatnym zakładzie Mistrza Michała Prypchana. To tam dowiedziałem się, iż jeszcze nie potrafię wszystkiego, ale nauka pod okiem mistrza okazała się bardzo interesująca. W tym czasie uczestniczyłem w naprawach i konserwacjach większości zegarów wieżowych Wrocławia. Miedzy innymi zegar na wrocławskiej Akademii Muzycznej, zegar wieżowy na Sądzie Wrocławskim, a nawet zegar ratuszowy i zegar wschodni od strony Kurzego Targu.

Po zakończeniu nauki i zdaniu egzaminu czeladniczego podjąłem pracę w przedsiębiorstwie "Jubiler" by 18 lipca 1983 zdać egzamin mistrzowski.

W 1984 wspólnie z żoną otworzyliśmy własny zakład zegarmistrzowski przy ulicy Ładnej 7, gdzie w 2009 roku obchodziliśmy 25-lecie powstania firmy. W tym czasie naprawiliśmy tysiące zegarków, przywracając radość z ich korzystania im właścicielom. Wyszkoliliśmy trzech uczniów, z których dwoje nadal kontynuuje najlepsze zegarmistrzowskie tradycje. Nadal naprawiamy zegary specjalistyczne, takie jak zegary do higrometrów, barometrów i limnigrafów. I tak jak przed laty, z dziecięca naiwnością, żyjemy nadzieją, iż kiedyś uda nam się zatrzymać czas, dla nas i dla naszych dzieci.
Opis działalności
Zegarmistrz, zakład zegarmistrzowski, sprzedaż zegarków, naprawa zegarków, zegary, zegarki, galanteria zegarmistrzowska, bransoletki, paski, paski do zegarków, baterie, akumulatory do zegarków, baterie do zegarków, zegarki cennik, tanie zegarki, naprawa zegarków ceny, atlantic, adriatica, tissot, omega, certina, rado, doxa, zenith, delbana, orient, casio, lorus.
Produkty i usługi
Zakres naszych usług obejmuje naprawę takich marek, jak m.in.:
- Certina,
- Atlantic,
- Adriatica,
- Orient,
- Obaku,
- Casio,
- Lorus,
- Fossil,
- Armani,
- Aviator,
- DKNY,
- Tommy Hilfiger,
- Marc Jacobs,
- Michael Kors,
- Calvin Klein,
- Diesel,
- Skagen,
- Guess,
- oraz wszystkich zegarków antycznych.

Oferujemy również galanterię zegarmistrzowską w postaci markowych pasków i bransoletek do wszystkich sprzedawanych przez nas zegarków. Posiadamy m.in. kolekcję wysokiej jakości pasków niemieckiej firmy Di-Modell oraz paski do zegarków Casio.

W naszej ofercie znajdują się również wszystkie typy baterii i akumulatorów do zegarków, aparatów fotograficznych, kalkulatorów, notatników elektronicznych, ciśnieniomierzy i glukometrów.
Odnawiamy koperty, tarcze i wskazówki.
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo zegarki renomowanych firm:
- Certina,
- Tissot,
- Atlantic,
- Adriatica,
- Casio,
- Orient,
- Obaku,
- Rofina,
- Lorus.
Certyfikaty
Dyplom mistrzowski.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
D
Dorota
Zegarmistrz, który zna się doskonale na swojej pracy. Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu!
A
Alfred
Zleciliśmy firmie naprawę naszych zegarów. Szybko, dokładnie i niedrogo. Świetnie wykonana praca.
W
Wojtek
Duży wybór różnego rodzaju akcesoriów do zegarków. Zakupiłem tutaj bransolety. Polecam.
H
H.Z
Wspaniałe podejście do klienta, kompetentny co do swojego fachu, w skróconym terminie zostałem uszczęśliwiony, zębatek znowu zaczął tykać tyk-tak Dziękuje bardzo i zapewniam że warto skorzystać, polecam ??
A
Artur
Będę polecał każdemu. Zegarmistrz, któremu można zaufać. Naprawy wykonane błyskawicznie. Zegarek jest teraz sprawny i całkowicie odnowiony. Niska cena, super podejście do klienta.
A
Aneta
Moim zdaniem firma spisała się na medal. Zegarek jest jak nowy. Wszystko w nim działa bez zarzutów. Naprawa przebiegła sprawnie, a koszt był zaskakująco niski. Polecam serdecznie.
A
Ania
Serdecznie polecam zakład zegarmistrzowski pana Złocińskiego, nikt nie był w stanie pomóc mi w naprawie mojego zegarka. Dopiero gdy trafiłam do Państwa Złocińskich mój problem został szybko rozwiązany. Serdecznie polecam fachowa i miła obsługa