Climbing Service Marcin Lis

Montaż, demontaż i konserwacja konstrukcji reklamowych

Szyldy i banery
ul. Ślewińskiego 10a, 51-639 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Climbing Service Marcin Lis

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Climbing Service znajduje się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marcin Lis, zajmuje się pracami wysokościowymi. Pracownicy firmy świadcą usługi za pomocą technik alpinistycznych. Dzięki temu docierają w trudno dostępne miejsca i zachowują odpowiedni poziom precyzji.
Produkty i usługi
Nie od dzisiaj wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Popularną formą dotarcia do potencjalnych klientów są reklamy zewnętrzne, a najlepiej widoczną ich odmianą są reklamy wielkopowierzchniowe. Firma Climbing Service z Wrocławia ma wieloletnie doświadczenie w pracach przy reklamach wielkoformatowych. Zajmuje się m.in. montażem reklam wielkopowierzchniowych, ich konserwacją czy demontażem. Prace prowadzone są metodami alpinistycznymi, dzięki czemu zarówno pracownicy, jak i osoby postronne są bezpieczne. Usługi wykonywane są dokładnie, szybko i w konkurencyjnych cenach. Climbing Service oferuje:
-montaż siatek reklamowych,
-montaż banerów,
-montaż kasetonów,
-montaż liter przestrzennych.

Ponadto firma montuje i naprawia oświetlenie, dzięki któremu nawet w nocy reklamy są dobrze widoczne. Konstrukcje reklamowe najczęściej instalowane są na dachach lub elewacjach budynków. Doświadczenie w pracach na tak dużych wysokościach sprawia, że firma podejmuje się też innych prac wysokościowych. Można do nich zaliczyć mycie okien, czyszczenie elewacji oraz montaż, demontaż i konserwację konstrukcji. Oferta obejmuje takie prace jak:
-montaż kominów,
-montaż masztów,
-montaż anten,
-malowanie farbą antykorozyjną,
-malowanie elewacji,
-konserwacja ferm wiatrowych,
-czyszczenie rynien,
-montaż kolców przeciwko ptakom.

Możliwe jest też czyszczenie hal przemysłowych wewnątrz i prowadzenie w nich prac montażowych lub remontowych oraz wykonywanie dokumentacji fotograficznej i wideo.

Dodatkowo firma odśnieża dachy i usuwa sople.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności prowadzonej przez Climbing Service. Więcej, w tym dodatkowe zdjęcia znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z firmowymi usługami można kierować pod podany numer telefonu albo na adres mailowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe