Sebastian Mucha Remonty Budowlane

Nowe wnętrze na już

Wykańczanie wnętrz
ul. Śrutowa 14/2, 50-256 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 16:00
Niedziela 8:00 - 16:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sebastian Mucha Remonty Budowlane

Informacje

Opis działalności
Firma Sebastiana Muchy oferuje kompleksowe usługi z zakresu wykańczania wnętrz i remontów pod klucz. Wykonujemy wszelkie usługi obejmujące roboty budowlane, remonty oraz prace wykończeniowe budynków mieszkalnych lub przemysłowych. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu.
Produkty i usługi

Firma Sebastiana Muchy działa w branży budowlanej od 2015 roku jednak nasze doświadczenie budowane było o wiele wcześniej. Dzięki czasowi jaki spędziliśmy na rynku poznaliśmy oczekiwania i pragnienia Klientów co pomaga nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz prezentować zawsze zadowalające efekty.

W ofercie znajduje się komplet prac przygotowawczych które obejmują przede wszystkim skuwanie starych płytek ceramicznych lub tynków, zrywanie płytek podłogowych PCV,
oczyszczenie i gruntowanie podłoża, równanie ścian i posadzki oraz wykonywanie zabudowy instalacji płytą G-K na ruszcie metalowym. Podejmujemy się również wyburzania ścian z cegły osiągających do 20 cm grubości. W ofercie znajduje się również tworzenie sufitów podwieszanych na ruszcie metalowym.

Oferta prac malarskich obejmuje:
- Skrobanie ścian z farby klejowej
- Usuwanie starych tapet i zmywanie ścian
- Gruntowanie ścian / sufitów
- Wyszpachlowanie siatki zbrojącej na pęknięciach i zarysowaniach
- Wykonanie gładzi gipsowej
- Malowanie ścian i sufitów (dwukrotne) farbami emulsyjnymi
- Tapetowanie ścian
- Malowanie okien

Dzięki starannie dobranej kadrze pracowniczej mamy możliwość oferowania Państwu prac hydraulicznych i elektrycznych. Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają w tym zakresie nie tylko wieloletnie doświadczenie ale i liczne certyfikaty a także wymagane pozwolenia.
Na zlecenie wykonamy profesjonalny demontaż starej instalacji hydraulicznej, zamontujemy armaturę łazienkową taką jak umywalka, muszla, spłuczka czy bateria. Wykonamy również
podłączenie zaworu oraz kompleksowy montaż kabiny prysznicowej.

Prace elektryczne:
- Podłączenie (wymiana) gniazda lub wyłącznika natynkowego
- Podłączenie (wymiana) gniazda lub wyłącznika podtynkowego
- Wykucie otworu i osadzenie puszki
- Wykonanie instalacji podtynkowej
- Podłączenie reflektora halogenowego
Certyfikaty
Długoletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz wysokie kwalifikacje naszej kadry gwarantują doskonałą jakość naszych usług. W naszych pracach korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów najlepszych producentów, dzięki czemu każde z wykonanych przez nas zleceń wzbudza zadowolenie i satysfakcje u każdego klienta.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń