Delpol

Serwis laptopów i notebooków

Serwis komputerów
al. Różyckiego 1C/25A, 50-348 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Delpol

Informacje

Opis działalności
Delpol istnieje w branży od 2004 roku. Zajmuje się serwisem laptopów. Siedziba działalności znajduje się we Wrocławiu. Właścicielem jest Jacek Barycza.
Produkty i usługi
Posiadanie laptopa bez wątpienia ułatwia codzienne funkcjonowanie. Idealnie przydaje się podczas pracy biurowej, do pisania prac naukowych, nauki czy jako element spędzania czasu wolnego. Niestety, bardzo często urządzenia ulegają usterkom, zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Pomocną dłoń wyciąga Delpol, który oferuje kompleksowe usługi serwisowe laptopów i notebooków. Specjalizują się w naprawie urządzeń Samsung, ale bez problemu zajmą się produktami innych producentów. Oferta obejmuje między innymi:

- wyświetlacze LCD,
- odzyskiwanie danych,
- usługi informatyczne,
- karty graficzne,
- gniazda zasilania.

Oprócz czynności naprawczych firma sprzedaje także części i akcesoria komputerowe, do których należą dyski twarde, pamięci ram i napędy optyczne. Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, fachowe doradztwo, szybkie terminy realizacji oraz najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Delpol.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń