Perfectplus Sp. z o.o. Sp.k. Dystrybutor Chemii Profesjonalnej

Sprzedaż środków chemicznych do zachowania czystości

Hurtownie chemii gospodarczej
ul. Chełmońskiego 10, 51-630 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(17) 319 81 88
ul.Annopol 4, 03-236 Warszawa
501177170
Może cię zainteresować
Perfectplus Sp. z o.o. Sp.k. Dystrybutor Chemii Profesjonalnej

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy polską firmą z Wrocławia, obecną w branży od kilkunastu lat. Przez wszystkie te lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie w zakresie utrzymania czystości, aby móc pomagać klientom w ich pracy. Nasze starania zostały docenione nagrodami, takimi jak Firma Godna Zaufania oraz Orły Hurtownictwa.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, duży wybór i atrakcyjne ceny. Dokładnie taka jest nasza oferta. W Perfectplus mamy wszystko co potrzebne do zachowania czystości w pomieszczeniach oraz poza budynkami. Prowadzimy sprzedaż środków chemicznych i sprzętu przeznaczonego dla firm sprzątających, osób zatrudnionych w obiekcie do zachowania jego czystości oraz osób, które same dbają o czystość swojego domu, lokalu usługowego lub biura. Klientom polecamy przede wszystkim chemię profesjonalną na którą składają się środki do mycia automatem, mycia podłóg, mycia toalet oraz mycia metali i maszyn. Mamy też artykuły przydatne w procesie prania dywanów i wykładzin, mycia naczyń oraz impregnacji różnych powierzchni. Duży wybór środków zapewniamy również w zakresie chemii gospodarczej. Oferujemy:
-proszki do szorowania
-płyny uniwersalne
-worki na śmieci
-płyny do mycia szyb
-udrażniacze rur
-mleczka do czyszczenia
-płyny do podłóg
-zmywaki
-płyny do naczyń

Mamy też specjalne środki doc czyszczenia kominków, mebli, sprzętów RTV i AGD oraz różnych pomieszczeń.

U nas znajdą Państwo także spraye i żelowe odświeżacze powietrza wraz z wkładami i liczne artykuły higieniczne. Znajdują się wśród nich ręczniki papierowe składanei w rolkach, mydła oraz papiery toaletowe i podkłady higieniczne. Można u nas też zakupić dozowniki do ręczników i mydła.

Specjalnie dla firm sprzątających wprowadziliśmy do oferty również maszyny i ręczne sprzęty do zachowania czystości. Można do nich zaliczyć:
-szorowarki
-odkurzacze
-automaty sprzątające
-pompy
-ściereczki
-chwytaki do śmieci
-wózki sprzątające
-sprzęt do mycia okien

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Pełen asortyment znajdą Państwo na stronie internetowej i tam też złożą Państwo zamówienie na potrzebne środki czystości, artykuły higieniczne oraz urządzenia i maszyny sprzątające. W razie potrzeb jesteśmy do dyspozycji pod podanym numerem telefonu albo adresem mailowym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

mopy,