Dragan Magdalena Specjalistyczne Centrum Treningowo-Szkoleniowe

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Dembowskiego 84 m. 3, 51-669 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
691 913 416
Adres korespondencyjny
ul. Dembowskiego 84 m. 3, 51-669 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Dragan Magdalena Specjalistyczne Centrum Treningowo-Szkoleniowe jest Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 691 913 416 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Dragan Magdalena Specjalistyczne Centrum Treningowo-Szkoleniowe to ul. Dembowskiego 84 m. 3, 51-669 Wrocław. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Dragan Magdalena Specjalistyczne Centrum Treningowo-Szkoleniowe. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.