Gabinet Kosmetyczny "Ogród Piękna" Małgorzata Janiaczyk

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Jackowskiego 57d, 51-665 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Siedzibą Gabinet Kosmetyczny "Ogród Piękna" Małgorzata Janiaczyk jest Wrocław w województwie dolnośląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Salony i gabinety kosmetyczne.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: malgorzatajaniaczyk@interia.pl lub telefonicznej 728 558 519 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Gabinet Kosmetyczny "Ogród Piękna" Małgorzata Janiaczyk. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Jackowskiego 57d, 51-665 Wrocław.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.10447N, 17.10891E. [kopiuj]
Uważamy, że Gabinet Kosmetyczny "Ogród Piękna" Małgorzata Janiaczyk poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
-
C
Mezoterapia - cena ok
Najlepszy gabinet kosmetologiczny w całym Wrocławiu! Trafiłam tu raz i już nigdy się z nim nie rozstanę! Pani Małgosia, to przecudowna osoba, profesjonalna, uśmiechnięta, aż chce się tam wracać! Gorąco polecam wszystkim!
E
EWA
Bardzo sympatyczna obsługa. Czuję się o niebo piękniejsza i zrelaksowana. Mogłabym zasnąć przy manicure. Lokalizacja jak najbardziej ok. POLECAM kobietki, jeżeli chcecie dopieścić swoją urodę. Pani Małgosia, to profesjonalistka.
C
celina
Bardzo miła obsługa i kontakt. Gorąco Polecam.!!!
E
Edyta
Wyjątkowe miejsce i wyjątkowa specjalistka! :) Polecam!
O
Ola
Bardzo dobry fachowiec, a do tego ma szeroki wybór kosmetyków, zwłaszcza produkty z firmy Forever Living Products z czego bardzo się cieszę , bo nie ma ich we Wrocławiu gdzie kupić.
B
barsyl
Szczerze polecam usługi p. Małgosi. Profesjonalnie, czysto, terminowo i z uśmiechem.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.