Climatronic Karol Żuchelkowski

Sprawdzimy i skutecznie naprawimy Twoją klimatyzację

Klimatyzacja
ul. Jedności Narodowej 181 /19, 50-303 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 070 648
Adres korespondencyjny
ul. Jedności Narodowej 181 /19, 50-303 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Climatronic z Wrocławia specjalizuje się w urządzeniach chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i współpracujemy ze znanymi producentami. Wszystkie urządzenia jakie Państwu oferujemy posiadają wysokie parametry techniczne i są projektowane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.
Produkty i usługi
Do naszych zleceń należy montaż, serwis i naprawa klimatyzacji domowej oraz biurowej. Zajmujemy się podłączeniem instalacji i wymianą w każdym lokalu. Specjalnie dla naszych Klientów oferujemy również przeglądy okresowe sprawdzającej sprawność urządzenia.
Ponadto zajmujemy się sprzedażą urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Produkty z naszego asortymentu zapewniają najwyższą jakość powietrza. W naszej ofercie znaleźć można urządzenia takie jak chłodnie, chillery, mroźnie, komory chłodnicze, agregaty chłodnicze, regały oraz lady chłodnicze i wiele innych.

Nasze usługi obejmują również naprawę wody lodowej. Serwisujemy i montujemy instalacje wentylacyjną. Naszym Klientom oferujemy montaż ogrzewania.

Wszystkie naszezlecenia wykonujemy rzetelnie i terminowo. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Każdy produkt i usługa, jaką oferujemy posiada okres gwarancyjny.
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą we Wrocławiu. Na wszystkie pytania chętnie odpowiadamy drogą telefoniczną.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń