Salon Dobry Optyk

Sprzedaż różnego rodzaju artykułów optycznych

Optycy
ul. kard. Wyszyńskiego 45b, 53-330 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon Dobry Optyk
ul. kard. Wyszyńskiego 45b, 53-330 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
NIP
8981408784
Telefon
Salon Dobry Optyk

Informacje

Opis działalności firmy Salon Dobry Optyk w Wrocław
W salonie Dobry Optyk zajmujemy się sprzedażą artykułów optycznych i nie tylko. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, a założycielem jest Jacek Serewa. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.
Produkty i usługi
Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu doboru okularów. Od 2007 roku działamy w branży optyki okularowej. Okulary dobieramy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, a także do ich gustu i charakteru. W ofercie mamy szeroki wybór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Dobieramy także soczewki kontaktowe.

Nasza oferta to między innymi:

- badanie wzroku,
- soczewki kontaktowe,
- okulary korekcyjne,
- okulary przeciwsłoneczne,
- akcesoria optyczne.

Oferujemy także badania wzroku takie jak m.in. refrakcje oka prawego, refrakcje oka lewego, refrakcję obuoczną, badanie oka dominującego, ruchy oczu, test Amslera, pomiar forii/tropii oraz apmlitudę akomodacji. Wykonujemy też inne badania według potrzeb oraz wieku Pacjenta.

Nasze okulary oraz soczewki są produkowane przez renomowanych producentów, co pozwala nam zapewnić, że są to produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu oraz do umówienia się na wizytę.
Zasięg działania
Firma Salon Dobry Optyk z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Aktualności

Optyk

02.11.2023

Zakład optyczny Dobry Optyk z Wrocławia oferuje szeroki wybór okularów, w tym korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Posiada wysokiej jakości produkty, pochodzące od renomowanych producentów. Dostępne są one w wielu wariantach kolorystycznych i atrakcyjnej cenie. W doborze odpowiedniego asortymentu pomogą doświadczeni doradcy.

Okulary przeciwsłoneczne

28.09.2023

Okulary przeciwsłoneczne to produkt, bez którego ciężko się obejść, zwłaszcza w okresie letnim. Doskonale chronią oczy przed promieniowaniem UV. Oprócz tego są idealnym dopełnieniem wielu stylizacji. W salonie optycznym Dobry Optyk można znaleźć szeroki wybór okularów w wielu kolorach i odcieniach szkieł oraz o różnym stopniu przyciemnienia.

Dobór okularów

13.07.2023

Okulary korekcyjne pozwalają nie tylko na korekcję wady wzroku, ale też na dopełnienie wyglądu. Nie zniekształcają obrazu, świetnie korygują owal twarzy, chronią przed światłem UV i stanowią barierę przed ciałem obcym w oku. W ofercie zakładu optycznego Dobry Optyk znajdą Państwo produkty renomowanych producentów, takich jak Rodenstock i Zeiss.

Soczewki kontaktowe

02.05.2023

Soczewki kontaktowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Odpowiednio dobrane zapewnią najwyższy komfort noszenia. Pole widzenia nie jest w nich ograniczone, a obraz nie jest zniekształcony, dzięki czemu soczewki świetnie sprawdzą się również u osób z bardzo dużymi wadami wzroku.

Badanie wzroku

01.03.2023

Komputerowe badanie wzroku to usługa, z której można skorzystać praktycznie w każdym salonie optycznym. Polega ono na ocenie krzywizny rogówki oka. Dzięki temu możliwe jest określenie wady sferycznej i astygmatyzmu, a następnie dobranie odpowiedniej korekcji w postaci soczewek kontaktowych lub okularów korekcyjnych.

Salon optyczny

21.01.2023

Salon optyczny Dobry Optyk zajmuje się wykonywaniem komputerowego badania wzroku i doborem okularów. W swojej ofercie posiada szeroki wybór okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych oraz okularów przeciwsłonecznych. Produkty są bardzo dobrej jakości i pochodzą od renomowanych producentów. Dostępne są modele korygujące każdą wadę wzroku.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń