Maria Głogiewicz Mery Collection

Salon sukien ślubnych

Krawiectwo
ul. Prusa 81/1, 50-316 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Maria Głogiewicz Mery Collection

Informacje

Opis działalności
Jako salon sukien ślubnych Mery Collection działamy na rynku od 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Maria Głogiewicz.
Produkty i usługi
W naszej szerokiej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług szycia na miarę. Przede wszystkim szyjemy suknie ślubne, ale zajmujemy się też szyciem strojów okazjonalnych i wieczorowych. Można znaleźć u nas casualową elegancję z wysokiej półki. Dodatkowo oferujemy buty polskiej firmy La Boda oraz biżuterię wieczorową i ślubną Novia Blanca. Nie zabraknie u nas też dodatków do stroju. Te ostatnie mamy od renomowanej firmy Zuza.

Skupiamy się przede wszystkim na spełnianiu marzeń o stroju, w którym każda z kobiet będzie czuła się najpiękniejsza w tym szczególnym dniu. Niezwykłe okazje, niestandardowe figury i nieprzeciętne wymagania to tylko niektóre ze specjalnych zadań tego miejsca.

Każdy projekt wykonany przez Marię Ciesielską jest dokładnie dopasowywany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Każda suknia jest niepowtarzalnym arcydziełem, stanowiącym połączenie planów oraz marzeń nabywczyń, a także profesjonalizmu projektantki.

Serdecznie zapraszamy do salonu sukien ślubnych Mery Collection.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, wielkopolskie, Wrocław, wrocławski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń