Proekoekspert Marta Borowiec

Ochrona środowiska
ul. Reja 13/3, 50-354 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
736 833 174
Proekoekspert Marta Borowiec

Informacje

Opis działalności
ProEkoEkspert jest firmą mającą na celu godzenie interesów procesów inwestycyjnych i administracyjny z ochroną przyrody. ProEkoEkspert jest firmą mającą na celu godzenie interesów procesów inwestycyjnych i administracyjnych z ochroną przyrody.
Produkty i usługi
Proekoeksprt, to firma zatrudniająca profesjonalistów związanych z ochroną środowiska. Pomagamy inwestorom odnaleźć się w gąszczu przepisów prawnych, związanych z szeroko pojętą dziedziną przyrody. Ciągłe szkolenia, niezbędne certyfikaty i nowoczesny sprzęt, pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi w tej dziedzinie. Główny nacisk kładziemy na ekspertyzy przyrodnicze (w tym raport oddziaływania na środowisko), nadzór przyrodniczy i kompleksowe monitoringi.

Raport oddziaływania na środowisko, to ekspertyza przyrodnicza, czyli ocena i prognoza tego, jak planowana inwestycja wpłynie na otaczające nas środowisko. Jeśli potrzebujesz ekspertyzy przyrodniczej w związku z realizowaną inwestycją (np. budowa obiektu przemysłowego), to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, bez których nie otrzymasz zgody na budowę elektrowni wiatrowej, obiektów gospodarczych czy termomodernizację budynku.

Efektem wykonania ekspertyzy przyrodniczej jest sporządzenie kompletu dokumentów, niezbędnych do uzyskania zezwoleń przed rozpoczęciem inwestycji.

Kolejnym filarem naszej działalności jest nadzór przyrodniczy. To działania, które chronią środowisko przed negatywnymi skutkami oddziaływania inwestycji. Chodzi m.in. o programy zapobiegania awariom czy ograniczanie emisji gazów i pyłów. Nadzór przyrodniczy trwa od rozpoczęcia do zakończenia inwestycji. Tworzymy także plany ochrony obszarów chronionych, zajmujemy się też działaniami ochrony czynnej.

Szczegółowo badamy wpływ inwestycji na różne elementy przyrody. To kolejne ważne zadanie przed i po zakończeniu inwestycji. Nasza kompleksowa oferta to monitoring ornitologiczny (ptaki), chiropterologiczny (nietoperze), herpetologiczny (płazy i gady) i entomologiczny (owady).

Siedziba Proekoekspert znajduje się we Wrocławiu, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Wrocław

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń