Biuro Podróży KOS

A może tanie wczasy w Hiszpanii?

ul. Słowiańska 37B, 50-234 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(71) 322 53 90
713225390
biuro@kostravel.pl
717931888
Adres korespondencyjny
ul. Słowiańska 37B, 50-234 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w organizacji różnego typu imprez i wyjazdów integracyjnych.Tanie wczasy samolotem do Hiszpanii - Costa Brava, Costa Del Sol, Costa Blanca, oraz na Maltę, wycieczki dla Seniorów, wyjazdy na ważne wydarzenia sportowe. Organizujemy również różnego typu imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm, pielgrzymki samolotem do Hiszpanii oraz Portugalii, i autokarem na Litwę, a także wycieczek objazdowych po Europie. Oprócz tego, zajmujemy się również organizacją wczasów.
Produkty i usługi
Początki działalności Biura Podróży KOS sięgają 2001 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Tomasz Kunasiewicz.

Ściśle współpracujemy ze Stowarzyszeniem Pilotów Wycieczek Zagranicznych i dlatego zawsze podczas wyjazdów jesteście Państwo pod profesjonalną opieką. Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Turystycznej.

Specjalizujemy się w organizacji:

• Wczasów w Hiszpanii (Costa Brava, Costa del Sol)
• Wczasów w Chorwacji (Riwiera Zadarska)
• Wycieczek objazdowych po Europie.
• Wyjazdów integracyjnych i szkoleniowych.
• Wyjazdów na imprezy sportowe, głównie Ligę Mistrzów, Formuła 1, Mistrzostwa Świata w narciarstwie itp.

• Uwaga: kupując u nas wyjazdy na wczasy lub wycieczki samolotowe macie państwo pewność, że wrócicie z wakacji bez problemów, ponieważ nie korzystamy z czarterów, a bilety lotnicze otrzymacie Państwo w momencie zapłaty. Również wszystkie hotele mamy przedpłacone i w momencie zapłaty otrzymujecie Państwo voucher podróżny.

Posiadamy:

• zezwolenie Wojewody Dolnośląskiego na organizację imprez turystycznych 217/43/02/2004
• gwarancję ubezpieczeniową OC firmyEUROPEJSKIE SA (niemiecka firma ubezpieczeniowa na rynku polskim, specjalizująca się w ubezpieczeniach turystycznych).

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Biuro podróży KOS z Wrocławia organizuje niezapomniane imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm które z dużą skutecznością budują więź pomiędzy uczestnikami i scalają każdy zespół. Podczas wyjazdów motywacyjnych następuje również naturalna kreacja lidera zespołu.

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Oferta naszego biura podróży to jednak nie tylko ciekawe wycieczki integracyjne, ale także szeroka oferta różnego typu wycieczek po Europie. Oferujemy m.in. zwiedzanie stolic europejskich - tanie wycieczki weekendowe z Wrocławia do Rzymu, Londynu, Barcelony oraz do wielu innych ciekawych miejsc. Organizujemy pielgrzymki samolotem do Hiszpanii i Portugalii oraz autokarem na Litwę.
Marki i specjalizacje
Zapewniamy niezwykle przyjemne i tanie wczasy dla Seniorów na Malcie, Teneryfie czy Costa Blanca.

A może tanie wczasy w Hiszpanii?

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wycieczki weekendowe, jak i wyjazdy wakacyjne, zagraniczne, jak i krajowe. Program każdego wyjazdu zawiera liczne atrakcje i imprezy, które są przemyślane i przygotowywane z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Chcemy, aby każdy wyjazd stał się źródłem niezapomnianych przeżyć.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń