Pimag Wanda Bomba

Kompleksowe usługi rachunkowe i kadrowo-płacowe

Biura rachunkowe
ul. Władysława Łokietka 4/2, 50-243 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pimag Wanda Bomba
ul. Władysława Łokietka 4/2, 50-243 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Strona www
Telefon
Pimag Wanda Bomba

Informacje

Opis działalności firmy Pimag Wanda Bomba w Wrocław
Biuro rachunkowe PIMAG znajduje się we Wrocławiu. Firma, której właścicielką jest Wanda Bomba, prowadzi działalność od 2009 roku. Zajmuje się usługami z zakresu pełnej i uproszczonej księgowości.
Produkty i usługi
Prowadzenie firmy, stowarzyszenia albo fundacji wiąże się z koniecznością rozliczania podatków oraz z innymi obowiązkami. Na szczęście ich realizowanie można powierzyć doświadczonej księgowej, która prowadzi biuro rachunkowe PIMAG. Biuro zajmuje się prowadzeniem pełnej księgowości z księgami handlowymi oraz księgowości uproszczonej z księgami przychodów i rozchodów, kartą podatkową oraz ryczałtem ewidencjonowanym. Księgowa rozlicza podatki PIT, CIT i VAT, prowadzi ewidencję środków trwałych oraz sporządza sprawozdania. Można wyróżnić sprawozdania finansowe, dla NBP i dla GUS-u. Poza wymienionymi usługami biuro reprezentuje klientów w kontaktach ze skarbówką, zgłasza pracowników do ZUS-u, a także zajmuje się formalnościami niezbędnymi do założenia działalności gospodarczej. Oferta obejmuje też sprawy kadrowo-płacowe, w tym:
-sporządzanie list płac,
-sporządzanie umów,
-sporządzanie zaświadczeń,
-prowadzenie ewidencji pracowniczych.

Wszystkie usługi wykonywane są terminowo, dokładnie i w konkurencyjnych cenach.

Pełna oferta usług księgowych i kadrowo-płacowych dostępna jest na stronie internetowej PIMAG. Kontakt z biurem można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Pimag Wanda Bomba z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń