Paweł Wrabec-Felicitas

Dezynfekcja ozonem

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Żeglarska 58, 53-213 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię
Paweł Wrabec-Felicitas

Informacje

Opis działalności
Felicitas - dezynfekcja i dezynfekcja. Odkażanie z wirusów, bakterii i grzybów. Opryski ogrodowe. Dezynfekcja po skażeniu covid-19. Używamy wyłącznie atestowanych preparatów, bezpiecznych dla ludzi i wyposażenia. Ozonowanie, zamgławianie ULV i oprysk. Zwalczanie insektów w domu i ogrodzie. Tępimy komary, kleszcze, mrówki i pluskwy. Wydajemy certyfikaty, Usługi ekspresowe na terenie całego kraju.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest dezynfekcja różnego rodzaju powierzchni. Do tego celu wykorzystujemy ozon. Jest on bardzo bardzo silnym środkiem odkażającym: likwiduje wirusy, bakterie, pleśń i nieprzyjemny zapach. Po aplikacji nie zostawia niepożądanych pozostałości. Usługi świadczymy między innymi w zakładach opieki zdrowotnej, urzędach, mieszkaniach, sklepach i samochodach, również w obiektach z zagrożeniem występowania wirusów. Firma Felicitas posiada certyfikat: „Dezynfekcja w zakładach opieki zdrowotnej, budynkach użyteczności publicznej i mieszkaniach z zagrożeniem od koronawirus sars-CoV-2.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- ozonowanie pomieszczeń,
- ozonowanie pojazdów,
- usługi transportowe.
-
Uzupełnienie naszej oferty stanowią usługi sprzątające. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości w mieszkaniach, domach, hotelach i powierzchniach biurowych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do prania wykładzin i tapicerki.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Felicitas.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
L
Les_zekQ
Mam z tego sklepu płyn do dezynfekcji powierzchni. Gdy wychodzę z domu, zawsze biorę go ze sobą. Jest w poręcznej buteleczce z atomizerem.
J
Jimelit_qwr
Zakupiony w tej firmie środek do dezynfekcji ma bardzo dobry skład. Używam go często i jestem zadowolona.
E
Egyrur
Kupiłem w tym sklepie środek do dezynfekcji rąk. Zawiera aloes i olejek, dzięki czemu nie podrażnia skóry.
M
B
Magdalena Borkowska
Profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie. Polecam