Cekomet

Kompleksowe usługi kominiarskie

Kominy
ul. Białoruska 3, 54-425 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 874 053
Cekomet

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w montażach wkładów kominowych. Ponadto także we frezowaniu kominów oraz w kominach przemysłowych. Naszą ofertę kierujemy do odbiorcy prywatnego, który chce zmodernizować swój układ grzewczy oraz do instytucji i biznesu.Systemy kominowe dla osób i firm: - modernizacje, - frezowanie kominów, - stalowe kominy przemysłowe.
Produkty i usługi
WKŁADY KOMINOWE WROCŁAW


Oferujemy Państwu bezpłatne oględziny komina oraz sporządzenie stosownej oferty. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu:
- wkładów ze stali kwasoodpornej do kanałów spalinowych przeznaczonych do odprowadzania spalin z kotłów gazowych i olejowych,
- wkładów ze stali żaroodpornej do kanałów dymowych przeznaczonych do odprowadzania spalin z kotłów na paliwa stałe tj. węgiel lub w przypadku kominków – drewno.
Montaż wkładu kominowegoto usługa realizowana w ciągu jednego dnia. Wszystkie przeprowadzone prace objęte są gwarancją.

FREZOWANIE I CZYSZCZENIE KOMINÓW WROCŁAW
Posiadamy odpowiedni sprzęt do czyszczenia i frezowania kominów.
Rozwiercanie przewodów kominowych jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem na rekonstrukcję zniszczonego komina poprzez zwiększenie jego średnicy. Jednocześnie technologia frezowania kominów jest nowoczesna i bezinwazyjna, ponieważ nie wymaga rozbierania cegieł ani wykonywania żadnych otworów i bruzd w ścianach komina, np. typowy komin o wymiarach 14 x 14 cm może uzyskać średnicę 20 cm.


Frezowanie komina oprócz powiększenia prześwitu przewodu kominowych daje również możliwość:
- oczyszczenia wnętrza przewodów kominowych z bardzo twardych i trudnych do usunięcia złogów sadzy szklistej lub smoły, których nie da się usunąć tradycyjnym sprzętem kominiarskim,
- wygładzenia ścianek wewnątrz przewodów kominowych z wypływów i nawisów zaprawy, fug, cegieł lub kształtek ceramicznych bez uszkodzenia ich pierwotnej struktury.

KOMINY PRZEMYSŁOWE WROCŁAW
Wykonujemy kominy stalowe, dwupłaszczowe i ocieplane dla wszystkich gałęzi przemysłu do zakładów przemysłowych, spożywczych i chemicznych. Zarówno wykonujemy kominy do kotłów parowych i wytwornic. Nasze instalacje są wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i spełniają surowe wymagania dla kominów stalowych narzucone przez przepisy polskie i unijne.
Marki i specjalizacje
Frezowanie komina to bardzo dobra metoda pozwalająca w szybki i dokładny sposób oczyścić komin i zastosować wkład kwasoodporny. Polecamy tę metodę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
strzeliński, kłodzki, oleśnicki, dzierżoniowski, Wrocław, wołowski, brzeski, nyski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń