Barbados Szkoła Języków Obcych

Skutecznie nauczymy Cię języka obcego!

Szkoły i kursy językowe
ul. Bulwar Ikara 21 B, 54-130 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Poniedziałek 11:30 - 17:30
Wtorek 11:30 - 17:30
Środa 11:30 - 17:30
Czwartek 11:30 - 17:30
Piątek 11:30 - 17:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Barbados Szkoła Języków Obcych
ul. Bulwar Ikara 21 B, 54-130 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
NIP
8941411797
Telefon
Barbados Szkoła Języków Obcych

Informacje

Opis działalności firmy Barbados Szkoła Języków Obcych w Wrocław
Nasza szkoła Barbados mieści się we Wrocławiu, na Osiedlu Gądów Małych i Kosmonautów. Powstała z pasji do języków, pasji, którą chcieliśmy się dzielić z innymi. Od 28 lat kształcimy kursantów w zakresie języków obcych, stosując różnorodne metody i nowatorskie rozwiązania.
Produkty i usługi
W szkole językowej Barbados mamy bardzo duże doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Chętnie przygotowujemy uczniów do różnego rodzaju egzaminów. Proponujemy kursy maturalne z języka angielskiego. Prowadzimy też kursy indywidualne dla dorosłych.


Kursy, które Państwu proponujemy to:

język angielski,
język niemiecki,
język włoski,
język hiszpański,
język francuski.


Nie mamy ograniczeń wiekowych, równie chętnie i skutecznie uczymy dorosłych i dzieci, mamy też ofertę dla firm, pragnących doszkalać swoich pracowników. W ofercie dla firm mamy kursy z zakresu języka branżowego oraz Business English bardzo przydatny w biznesie.

Uczymy przy użyciu metody direct, która pozwala przyswoić zasady gramatyki i duży zasób słów w szybkim tempie. Prowadzimy naszych kursantów od stopnia początkującego do zaawansowanego, starając się, by dobrze opanowali reguły języka. Stosujemy również metodę komunikatywną i blended learning, czyli metodę mieszaną polegająca na połączeniu nauki angielskiego przez internet z żywym kontaktem z lektorem. Jest to często wygodna technika dla osób, które nie mają czasu na uczestniczenie w zajęciach bezpośrednio.

Wyróżnia nas doświadczona kadra lektorów. To doskonali pedagodzy i pasjonaci językowi, zawsze chętni do przekazywania wiedzy uczniom. Wykorzystują oni różnorodne techniki, ćwiczenia, a także gry i zabawy, również multimedialne co sprawia, że zajęcia zawsze są interesujące.

Dbamy też o stworzenie przyjaznej atmosfery. Kursy realizujemy w małych grupach, dzięki czemu możliwy jest bezpośredni kontakt z każdym kursantem. Zatrudniani przez nas lektorzy biorą udział w warsztatach metodycznych. Staramy się dostosować do potrzeb Klientów, zapewniamy też korzystne ceny i atrakcyjne rabaty.

Zapisy do naszej szkoły trwają przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Barbados Szkoła Języków Obcych z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, Wrocław

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń