Euro Admedia Sp. z o.o. Sp.k.

Reklama w zasięgu wzroku

Biura reklamy
ul. Eluarda 2, 51-130 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Eluarda 2, 51-130 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Reklama zewnętrzna z EuroADmedia zapewnia skuteczne kampanie reklamowe w Wrocławiu, Poznaniu, Opolu. Działamy od lat 90'. Nasze doświadczenie przekłada się na zadowolenie klientów i wysoką skuteczność
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest reklama outdoor. Reklama na bilbordach to nie tylko nasza praca, ale także pasja. W EuroADmedia zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy podejmą się zrealizowania i zaprojektowania każdej kampanii reklamowej.

Tablice reklamowe to skuteczny sposób na zdobycie nowych klientów oraz na poprawę wizerunku firmy. Zajmujemy się projektowaniem grafik oraz wydrukiem. Dysponujemy własną drukarnią, dzięki której możemy zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Oferujemy tablice reklamowe 12m2 i 18m2 oraz dodatkowo oświetlenie bilbordów. Posiadamy prawie czterysta bilbordów, w wielu miastach w kraju. Wszystkie tablice są w łatwo widocznych miejscach.

Mamy wiele pomysłów,dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące naszej działalności oraz kreowania kampanii reklamowej.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń