Laboratorium Diagnostyczne AMED Nzoz Ewa Bonter

Usługi z zakresu analizy medycznej.

Laboratoria medyczne
ul. Eluarda 7, 54-019 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(71) 349 37 26
Może cię zainteresować
Laboratorium Diagnostyczne AMED Nzoz Ewa Bonter

Informacje

Opis działalności
Nasze Laboratorium Diagnostyczne AMED działa od 1999r. świadcząc usługi z zakresu analizy medycznej. Wykonujemy zarówno podstawowe, jak i specjalistyczne badania. Nasze laboratorium mieści się we Wrocławiu. Laboratorium w soboty w godzinach od 8-12 wykonuje testy antygenowe w kierunku COVID-19, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z laboratorium.
Produkty i usługi
Podejmujemy współpracę z praktykami lekarzy rodzinnych, N ZOZ-ami, P ZOZ-ami, specjalistami prowadzącymi prywatną praktykę lekarską oraz firmami w zakresie badań laboratoryjnych wymaganych w zakresie medycyny pracy.

Oferujemy szeroki zakres badań medycznych, zarówno podstawowych jak i specjalistycznych. Z każdą placówką podpisujemy indywidualną umową określającą zakres i warunki świadczonych usług oraz ceny badań.

Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. W ramach umowy oferujemy:
- Odbieranie pobranego materiału, względnie pobieranie materiału przez naszego pracownika w placówce kontrahenta
- Zakładom pracy zapewniamy przyjad i pobieranie materiału w siedzibie firmy
- Blankiety skierowań
- Specyfikacje oraz szczegółowe zestawienia wykonanych przez nas badań ułatwiające rozliczenie się z NFZ-em

Wykonywane przez nas badania to miedzy innymi:
-OB
-Morfologia krwi
-Badanie ogólne moczu
-Cukier
-Cholesterol i wiele innych
-Hormony (tarczycy, płciowe itd.)
-Markery nowotworowe (np. PSA)
-Alergeny
-Grupy krwi
-Badania nasienia
-Testy antygenowe w kierunku COVID-19
-Przeciwciała IgM/IgG na SARS-CoV-2


Większość wyników wydajemy w tym samym dniu, istnieje możliwość wykonywania badań w trybie cito, a także zamówienie wizyty domowej.

Oferujemy przystępne ceny wykonywanych badań dla pacjentów indywidualnych. Pacjenci ze skierowaniami z placówek, które zawarły z nami umowę obsługiwani są bezpłatnie.

Laboratorium czynne od 8:00 do 16:00, natomiast pobieranie materiału odbywa się w godzinach od 8:00 do 11:00, odbiór wyników od 15:00 do 16:00. Do odwołania laboratorium jest nieczynne w soboty.

Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Badanie OB, morfologia krwi, badanie ogólne moczu, badanie cukru, badanie cholesterolu, badanie hormonów, (tarczycy, płciowe), badanie markerów nowotworowych, alergeny, badanie grupy krwi, odbieranie pobranego materiału do badania, pobieranie materiału do badania przez naszego pracownika.
Certyfikaty
Partnerzy Firmy: - praktyka lekarza rodzinnego lek. med. Janina Grygiel-Doraczyńska - praktyka lekarza rodzinnego lek. med. Artur Koterwa - praktyka lekarza rodzinnego lek. med. Barbara Tyczyńska - praktyka lekarza rodzinnego lek. med. Grażyna Koprowska-Adamczyk - praktyka lekarza rodzinnego lek. med. Grzegorz Niemiec - praktyka lekarza rodzinnego lek. med. Janina Rudzka-Kałwak - Centrum Medyczne Fal-Med Wrocław - Przychodnia Beżowa Wrocław - Filia Mrozów
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubuskie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Migluk
Profesjonalne laboratorium. Obsługa jest miła i potrafi znaleźć idealne podejście do Klienta, który np. boi się pobierania krwi tak jak ja. Polecam.