Dora Biuro usług rachunkowych Dorota Jarząb

Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości

Biura rachunkowe
ul. Grabiszyńska 241F obok Lidla, 53-234 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(13 opinii) napisz opinię
Dora Biuro usług rachunkowych Dorota Jarząb
ul. Grabiszyńska 241F obok Lidla, 53-234 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Telefon
Dora Biuro usług rachunkowych Dorota Jarząb

Informacje

Opis działalności firmy Dora Biuro usług rachunkowych Dorota Jarząb w Wrocław
Biuro Usług Rachunkowych Dora znajduje się we Wrocławiu. Prowadzi działalność od 1997 roku, a jego właścicielką jest Dorota Jarząb. Firma zajmuje się usługami księgowymi na rzecz małych i średnich podmiotów gospodarczych, niezależnie od ich branży i formy osobowości prawnej. Biuro posiada licencję Ministra Finansów nr 27282/01.
Produkty i usługi
Działalność gospodarcza nierozerwalnie wiąże się z obowiązkami księgowymi. Na szczęście można je scedować na zewnętrzny podmiot, taki, jak Biuro Usług Rachunkowych Dora. Firma udziela wsparcia podmiotom gospodarczym na każdym etapie ich działalności, w tym przy zakładaniu. Oferta obejmuje rejestrowanie spółek w KRS, US i ZUS. Przygotowywane są też biznesplany, wnioski kredytowe i analizy finansowe. Klienci mogą skorzystać z precyzyjnych porad i zlecić prowadzenie pełnej albo uproszczonej księgowości. Pełna księgowość oparta na księgach handlowych wymagana jest u podmiotów, których przychody za ubiegły rok wyniosły minimum równowartość dwóch milionów euro w polskiej walucie. U podmiotów, które miały mniejsze przychody niż dwa miliony euro konieczna jest księgowość uproszczona. Jej przykłady to księgi przychodów i rozchodów, karta podatkowa i ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. W każdym przypadku biuro zapewnia dotrzymywanie terminów i dokładność, co przekłada się na idealne uzupełnianie dokumentów i dostarczanie ich do urzędów na czas. Biuro Usług Rachunkowych Dora oferuje:
-sporządzanie zeznań rocznych PIT,
-sporządzanie zeznań rocznych CIT,
-rozliczanie VAT,
-sporządzanie sprawozdań finansowych,
-ewidencjowanie środków trwałych.

Klienci mogą też skorzystać z reprezentacji przed GUS, US i ZUS oraz z usług kadrowo-płacowych. W ramach nich sporządzane są listy płac, umowy, zaświadczenia i inne dokumenty pracownicze, także pracowników zagranicznych. Firma pomaga zatrudniać pracowników z UE i spoza UE.

Dodatkowe informacje o Biurze Usług Rachunkowych Dora znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać dzwoniąc albo pisząc e-maila.

Zasięg działania
Firma Dora Biuro usług rachunkowych Dorota Jarząb z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
D
Dominika
Rozliczają podatki PIT, CIT i VAT. Co roku korzystam z ich pomocy.
B
Bożena
Wszystko na czas i bez błędów. Warto korzystać z usług tego biura.
C
Cizik33
Dora to najlepsze biuro rachunkowe w mieście. Od lat jestem jego klientem.
A
Artur
Kompleksowe usługi rachunkowe. Polecam!
J
Janusz
Fachowa pomoc w założeniu i prowadzeniu działalności. Szczególnie dziękuję za sporządzanie biznesplanu i porady z zakresu podatków.
J
Jarek
Kompleksowa pomoc, bo zajmują się zarówno księgowością, jak i usługami kadrowo-płacowymi. Warto im zaufać.
M
K
Marek K.
Moja piękna narzeczona namówiła mnie, na zmianę biura rachunkowego i miała rację- też teraz wszystkim polecam Biuro Rachunkowe Dora Pani Doroty Jarząb. Dziękuje Paniom
L
Latino
Dziękuje i pozdrawiam
R
Ł
Rita Ł
Dziękuje że firma Dora Biuro Rachunkowe, wzięła moja firmę do obsługi, poprzednia firma to powinna zmienić profil.Bardzo dziękuje i pozdrawiam Panią Dorotę.
R
Robert
Zajmują się pełną albo uproszczoną księgowością. Każdy znajdzie coś dla siebie.
K
Karol
Najlepsze księgowe w mieście! Biuro Dora polecam każdemu, kto prowadzi firmę.
B
Bartłomiej
W końcu mam porządek w księgowości. Wszystko dzięki pomocy biura Dora.
F
Filip
Jestem zadowolony ze współpracy z biurem rachunkowym Dora. Polecam ich usługi.