Dora Biuro usług rachunkowych Dorota Jarząb

Finanse Twojej firmy pod kontrolą

Biura rachunkowe
ul. Grabiszyńska 241F obok Lidla, 53-234 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
Dora Biuro usług rachunkowych Dorota Jarząb

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Dora we Wrocławiu od ponad dwudziestu lat świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz podatkowe dla małych i średnich firm prowadzących działalność w różnych branżach. Ma licencję Ministra Finansów nr 27282/01 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro należy do Doroty Jarząb.
Produkty i usługi
Tym, co wyróżnia działalność biura rachunkowego Dora od konkurencji, jest indywidualne podejście do każdego klienta. Księgowe dbają o dokładność i dotrzymywanie terminów, dzięki czemu wszystkie wnioski, sprawozdania i inne dokumenty są prawidłowo uzupełnione i trafiają do urzędów w odpowiednim czasie. Klienci biura księgowego mogą skorzystać z pomocy w ramach uproszczonej albo pełnej księgowości. Wsparcie udzielane jest na każdym etapie działalności, w tym podczas zakładania firm i spółek. Polega m.in. na rejestracji firmy w KRS, US i ZUS. Ponadto biuro rachunkowe zajmuje się sporządzaniem biznesplanów, doradztwem podatkowym i kontaktami z urzędami skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz z GUS. W ramach usług rachunkowych biuro oferuje takie prace księgowe jak:
-prowadzenie ksiąg handlowych,
-prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
-ryczałt ewidencjonowany,
-ewidencja środków trwałych,
-sporządzanie sprawozdań dla GUS,
-sporządzanie sprawozdań finansowych,
-rozliczanie PIT,
-rozliczanie CIT,
-rozliczanie VAT.

Biuro Dora podejmuje się też usług kadrowo-płacowych, w tym prowadzenia akt osobowych, dokumentowania urlopów i wynagrodzeń i sporządzania list płac. Do usług kadrowo-płacowych zaliczają się też zaświadczenia o dochodach, umowy o pracę i cywilnoprawne oraz zgłoszenia pracowników do ZUS-u.

Uzupełnieniem oferty biura jest udzielanie pomocy w zakresie zatrudniania pracowników z zagranicy, np. z Ukrainy. Księgowe pomagają przejść przez formalności, takie jak oświadczenia o zamiarze przyjęcia do pracy obcokrajowca.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności biura rachunkowego Dora. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Karol
Najlepsze księgowe w mieście! Biuro Dora polecam każdemu, kto prowadzi firmę.
B
Bartłomiej
W końcu mam porządek w księgowości. Wszystko dzięki pomocy biura Dora.
F
Filip
Jestem zadowolony ze współpracy z biurem rachunkowym Dora. Polecam ich usługi.

Słowa kluczowe

pit,
cit,
vat,
dora,
zus,
gus,