Dora Biuro usług rachunkowych Dorota Jarząb

Usługi księgowe, kadrowo-płacowe i pomoc przy zakładaniu firm

Rewidenci i usługi audytorskie
ul. Grabiszyńska 241F obok Lidla, 53-234 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dora Biuro usług rachunkowych Dorota Jarząb

Informacje

Opis działalności
Dora to biuro usług rachunkowych z Wrocławia. Zostało założone w 1997 roku przez księgową Dorotę Jarząb. Działa na podstawie licencji Ministra Finansów nr 27282/01 i jest ubezpieczone. Oferuje wsparcie w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej małym i średnim firmom z różnych branż.
Produkty i usługi
Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z księgowością, a bez doświadczenia łatwo tu o pomyłki, które mogą skutkować poważnymi kłopotami finansowymi. Na szczęście zadania te można scedować na biuro rachunkowe Dora, które zatrudnia doświadczone księgowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia klienci mają pewność, że dokumenty księgowe są poprawnie wypełniane, a terminy dostarczania pism oraz wykonywania przelewów dotrzymywane. Pomoc biura rachunkowego Dora obejmuje kontrolę dokumentów oraz prowadzenie ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów. Możliwe jest też zlecenie księgowym prowadzenia ewidencji ryczałtu, przygotowywania sprawozdań dla GUS i US oraz rozliczania podatków PIT, CIT i VAT. Wsparcie udzielane jest również w zakresie zgłaszania pracowników do ZUS, naliczania składek na ubezpieczenia i wyrejestrowywania zatrudnionych.

Nie jest to wszystko, czym zajmuje się biuro Dora. Oferta obejmuje też takie usługi jak:
-rejestracja spółek,
-pomoc w zatrudnieniu obcokrajowców,
-ewidencja środków trwałych,
-sporządzanie biznesplanów,
-sporządzanie wniosków kredytowych,
-kadry i płace.

W tym ostatnim przypadku księgowe prowadzą dokumentację pracowniczą, sporządzają umowy i pracę i cywilnoprawne, a także zaświadczenia i ewidencje. Przygotowują również listy płac.

Oferta przygotowana przez biuro rachunkowe Dora jest rozbudowana, dlatego najlepszym sposobem na jej pełne poznanie jest wejście na stronę internetową. Można również zadzwonić z pytaniami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
cit,
vat,
dora,
zus,
gus,