iKwiaty.pl Kwiaciarnia internetowa

Dostawa, wysyłka kwiatów

Kwiaciarnie wysyłkowe
ul. Grabiszyńska 9, 53-501 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Poniedziałek 8:30 - 18:30
Wtorek 8:30 - 18:30
Środa 8:30 - 18:30
Czwartek 8:30 - 18:30
Piątek 8:30 - 18:30
Sobota 9:00 - 17:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
iKwiaty.pl Kwiaciarnia internetowa

Informacje

Opis działalności
Firma iKwiaty.pl zostało założona w 2006 roku. Siedziba znajduje się we Wrocławiu. Osobą zarządzającą jest Anna Słoniowska.
Produkty i usługi
Jesteśmy kwiaciarnią internetową. Zajmujemy się wysyłką kwiatów na terenie Polski i zagranicy. Nasza oferta zawiera kwiaty cięte i rośliny doniczkowe. Przygotowujemy kompozycje różnego typu. Wykonujemy wiązanki i wieńce. U nas zamówisz też róże lub kosze kwiatowe.

Firma iKwiaty.pl oferuje kompozycje na takie uroczystości jak:
- dzień kobiet
- walentynki
- urodziny
- narodziny dziecka
- dzień matki, ojca
- dzień babci i dziadka
- ślub, wesele
- pogrzeb

Jeżeli chodzi o dodatki, w asortymencie mamy balony, bombonierki, czekoladki, pluszowe misie, płatki róż, torty, wstęgi i znicze. Zajmujemy się także aranżacją wnętrz. Dekorujemy kościoły i samochody. Stroimy sale bankietowe i konferencyjne.

Specjalizujemy się w doborze roślin doniczkowych dostosowanych do warunków panujących w pomieszczeniach biurowych. Z dostępnej szerokiej gamy roślin, dobierzemy te, które będą odpowiadały Waszym gustom i oczekiwaniom oraz będą prawidłowo rosły w danym miejscu. Zajmiemy się opieką nad kwiatami i roślinami, (myciem, podlewaniem, nawożeniem, wymianą). Zaproponujemy odpowiednie donice, które stworzą wraz z roślinami w Państwa biurach niepowtarzalny klimat. Dzięki wieloletniej praktyce w branży florystycznej nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kwiaciarni iKwiaty.pl.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń