Lafoge Bartosz Fugiel

Osuszanie domów, mieszkań, kościołów i innych budynków

Osuszanie budynków
ul. Graniczna 125B, 54-530 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
888 855 522
Lafoge Bartosz Fugiel

Informacje

Opis działalności
Firma Lafoge zlokalizowana jest we Wrocławiu. Od lat specjalizujemy się w osuszaniu i odgrzybianiu budynków świadcząc usługi na terenie całego kraju. Podczas pracy wykorzystujemy system Drymat. Właścicielem naszej firmy jest Bartosz Fugiel.
Produkty i usługi
Wilgoć budynku to skutek zalania przez sąsiada, wylania wód gruntowych lub pęknięcia rur. Niezależnie od przyczyny należy jak najszybciej przystąpić do procesu osuszania murów, by nie pojawił się grzyb.

Nasza firma skuteczny proces osuszania zawdzięcza innowacyjnemu systemowi Drymat® System 2030 EO+. Z tym urządzeniem proces osuszania jest wydłużony, maszyna pracuje przez kilka miesięcy skutecznie pozbywając się wilgoci.

Osuszamy domy jednorodzinne, kościoły, muzea, biblioteki oraz obiekty zabytkowe. Ponadto zajmujemy się osuszaniem zalanych piwnic, fundamentów oraz zabytków.

Oferta firmy obejmuje:
- pomiary kontrolne,
- montaż urządzeń,
- sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu.
W celu skutecznego osuszania murów, zanim rozpoczniemy cały proces przysyłamy na miejsce technika, który szacuje jakie urządzenia są konieczne w danym przypadku. Wstępne ekspertyzy i oględziny są bezpłatne.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi w atrakcyjnej cenie, która jest zależna od grubości ścian. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu pomocą i fachową poradą na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń