Good Caffeine Jakub Osiński

Skorzystaj naszego długiego doświadczenia i wykwalifikowanych pracowników.

Serwis sprzętu AGD
ul. Graniczna 2DD/13, 54-610 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek 9:00 - 18:00
środa 9:00 - 18:00
czwartek 9:00 - 18:00
piątek 9:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
797 987 650
Adres korespondencyjny
ul. Graniczna 2DD/13, 54-610 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Serwis ekspresów do kawy wszystkich marek. Dzierżawa ekspresów do biur oraz wynajem urządzeń.
Produkty i usługi
Wrocławska firma Good Caffeine zajmuje się profesjonalną naprawą ekspresów do kawy wielu producentów, takich jak DeLonghi, Jura czy Kups. Dla naszych specjalistów ekspresy do kawy nie mają żadnych tajemnic - posiadamy bogate doświadczenie w serwisowaniu zarówno nowych, jak i starszych urządzeń.

Good Caffeine oferuje zarówno naprawę drobnych usterek, jak i wymianę poszczególnych części czy też całych podzespołów w ekspresach. W zależności od ustaleń z klientem - wykorzystujemy części oryginalne lub wysokiej jakości zamienniki. Nasz serwis może poszczycić się bogatym zapleczem technicznym, na który składa się dostęp do wielu części, urządzeń i przyrządów - dzięki temu możliwe jest wykonanie nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych napraw.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw i przeglądów technicznych ekspresów do kaw. Serwisanci zatrudnieni w Good Caffeine są prawdziwymi fachowcami - posiadają ogromne doświadczenie, wiedzę oraz są bardzo rzetelni podczas wykonywanych prac. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Klienci powierzający nam do naprawy swoje ekspresy nie muszą się o nic martwić, ponieważ mają pewność, że naprawa wykonywana jest przez profesjonalistów, którzy zawsze pozostają do ich dyspozycji. Specjaliści zatrudnieni przez Good Caffeine cały czas się rozwijają i zdobywają wiedzę, która umożliwia im wykonywanie napraw na najnowocześniejszych urządzeniach pojawiających się na rynku. Nie dziwi zatem fakt, że naszemu serwisowi zaufało już wielu klientów.

Oprócz naprawy, wobszar świadczonych przez naszą firmę usług wchodzi również dzierżawa oraz długoterminowy wynajem ekspresów do kawy, dostarczanych przez wiodące i sprawdzone światowe marki.

Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakresie wynajmu i napraw ekspresów do kawy.

Posiadamy własną stronę internetową.

Czekamy na Państwa telefony.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń