Good Caffeine Jakub Osiński

Dzierżawa ekspresów do kawy

Serwis sprzętu AGD
ul. Graniczna 2DD/13, 54-610 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Good Caffeine Jakub Osiński

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy – Good Caffeine – znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat. Właścicielem firmy jest Jakub Osiński.
Produkty i usługi
Zajmujemy się wynajmem, dzierżawą i naprawą ekspresów do kawy. Klientom oferujemy ekspresy do kawy renomowanych producentów, które potrafią sprostać największym wymaganiom. W ramach usług serwisowych naprawiamy nie tylko najnowsze urządzenia, ale też te starsze. Bez problemu poradzimy sobie z każdą usterką, wymianą konkretnej części czy nawet całych podzespołów. W zależności od ustaleń z klientem wykorzystamy oryginalną część lub tańszy zamiennik.

Mamy dostęp do wielu przyrządów, urządzeń i części, co pozwala nam na przeprowadzenie również skomplikowanych napraw. Zapewniamy krótki czas naprawy i bardzo przystępne ceny.

Dużym zainteresowaniem cieszy się u nas krótkoterminowy wynajem ekspresów do kawy. A to, dzięki temu, że ekspresy te doskonale sprawdzają się na imprezach rodzinnych, eventach branżowych, a także jako dodatkowe wyposażenie lokali gastronomicznych. W ramach wynajmu profesjonalnie przygotowujemy daną maszynę, a na koniec wykonujemy jej demontaż. Zapewniamy też szkolenie z obsługi i konsultację telefoniczną w razie potrzeby.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Good Caffeine.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
Nagulek_345
Mają bardzo dobre ekspresy do kawy. Kawa robi się szybko i jest przepyszna. Jak najbardziej polecam!