PW Ideal - Kłósek Andrzej

Autoryzowany przedstawiciel marki Wiśniowski

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Karmelkowa 29, 52-437 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PW Ideal - Kłósek Andrzej

Informacje

Opis działalności
PW Ideal to firma z Ośna, w powiecie strzelińskim, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo Andrzeja Kłóska powstało ponad 20 lat temu i niezmienne zajmuje się handlem i usługami związanymi ze stolarką otworową, przede wszystkim bramami.
Produkty i usługi
Bramy to konstrukcje służące do zabezpieczania wejść do budynków i wjazdów na teren posesji. Najlepsze jakościowo rozwiązania tego typu znajdą Państwo w ofercie PW Ideal, firmy od wielu lat obecnej w branży. Przedsiębiorstwo przede wszystkim dysponuje konstrukcjami znanej marki Wiśniowski. Są to m. in. bramy garażowe, w tym konstrukcje segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne. Dostępne są też bramy posesyjne, np. przesuwne i dwuskrzydłowe oraz bramy przemysłowe. Dzielą się na segmentowe i roletowe. Do bram można dokupić napędy, dzięki którym możliwe jest ich otwieranie bez wychodzenia z pojazdów.

Poza bramami PW Ideal oferuje również:
-ogrodzenia segmentowe
-okna pcv
-osłony okienne
-markizy selt
-markizy lewens

Ogrodzenia wchodzą w skład systemów składających się z bram, furtek i właśnie płotów. Sprzedawane są w wielu wzorach, np. nowoczesnych i klasycznych.

Dostępne osłony okienne to zewnętrzne rolety nasadowe, elewacyjne i podtynkowe. Do rolet i markiz, tak samo jak do bram, można dokupić napędy.

Wszystkie konstrukcje znajdujące się w ofercie firmy są wytrzymałe, estetyczne i atrakcyjne cenowo.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie PW Ideal i jej ofercie. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają po nawiązaniu kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Wrocław

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń