BP-TRANS.KAR for you.

Profesjonalne systemy czyszczące.

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Koszykarska 66, 54-134 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
BP-TRANS.KAR for you.

Informacje

Opis działalności
BP Trans to firma specjalizująca się w sprzedaży, wynajmie oraz serwisie urządzeń marki Karcher. Na rynku działamy od 1992 roku we Wrocławiu. Osobą zarządzającą jest Piotr Burzyński.
Produkty i usługi
Nasze wieloletnie doświadczenie przyczyniło się do współpracy z wieloma firmami potrzebującymi między innymi urządzeń myjących, szorujących czy parowych, takimi jak firmy budowlane czy motoryzacyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo w pełni sprawne urządzenia używane oraz nowe. Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także wypożyczaniem urządzeń.

Wykonujemy również szereg usług:
- szkolenia w zakresie usługowego stosowania systemu AGS,
- zabezpieczanie powierzchni przed graffiti,
- bezpłatne prezentacje technologii AGS,
- kosztorysowanie projektów inwestycyjnych w zakresie zabezpieczania przed graffiti,
- chemiczne usuwanie graffiti,
- doradztwo w zakresie określania metod przeciwdziałania graffiti.

Chemiczne metody usuwania graffiti przygotowuje powierzchnię do późniejszego zabezpieczenia przed graffiti, dzięki któremu pozbędziecie się Państwo uciążliwego kłopotu. Zabezpieczenie przed graffiti sprawi, że zminimalizowane zostaną koszty usuwania zabrudzenia – polega ono na pokryciu powierzchni specjalistycznym preparatem, dzięki czemu zyskuje się trwałą i niemal niewidoczną, zmywalną powłokę ochronną, izolującą powierzchnię od wszelkich zabrudzeń. Metoda ta sprawia, że wykonane lakierem graffiti nie wiąże się w sposób trwały ze strukturą materiału elewacyjnego – usuwane jest w całości pod wpływem gorącej wody pod ciśnieniem. Preparaty w naszej ofercie są niezwykle trwałe oraz skuteczne, ponadto ekologiczne i bezpieczne, są niepalne, a użycie ich eliminuje problem niebagatelnych kosztów związanych z odnową powierzchni.

Oferujemy kompleksowe doradztwo w dziedzinie zakupu sprzętu czyszczącego, takiego jak szorowarki, myjki czy odkurzacze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy sprzętu potrzebują jedynie doraźnie, umożliwiamy wypożyczenie urządzeń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Adam
Pełen profesjonalizm i przemiła obsługa. Polecam bardzo każdemu !
O
Ola
Super obsługa , pełen profesjonalizm. Polecam i będę wracać. Przemiła obsługa.