Psychologplus.pl Marta Kwiatkowska

Konsultacje psychologiczne on-line

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Krucza 39/15, 53-410 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 611 102
Adres korespondencyjny
ul. Krucza 39/15, 53-410 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Marta Kwiatkowska i prowadzę własny gabinet pomocy psychologicznej we Wrocławiu. Oferuję pomoc w gabinecie oraz za pomocą internetu (wideo rozmowy lub czat przez Skype).
Produkty i usługi
W moim Gabinecie Psychologplus oferuję pomoc psychologiczną dla każdego. Pomagam radzić sobie z trudnościami życia codziennego i zawodowego.

Oferta to m.in:
- terapia indywidualna
- grupowe sesje relaksacyjne i medytacyjne
- energoterapia japońska

Zachęcam również do skorzystania z terapii on-line. Jest to coraz bardziej populara metoda, dzięki której osoby z poza Wrocławia oraz granic kraju mogą uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną. Oferta ta, jest także skierowana do sportowców, osób nie mogących swobodnie poruszać się czy też bywających często na delegacjach.

Polecam także:
* trening mentalny
* relaksację oraz medytację
* pracę z indywidualną motywacją
* pracę z celami

Zajmuje się również obniżaniem stresu i radzeniem sobie z presją oraz porażkami. Jest to szczególny aspekt, o który warto zadbać w naszym życiu zawodowym, ale także prywatnym. Zajmuje się również coachingiem dla menadżerów, liderów oraz szefów.

Poznając samego siebie stopniowo podczas sesji terapeutycznych lub coachingowych, krystalizuje się kierunek w którymchcesz podążać.

Zachęcam także do czytania artykułów zamieszczanych na stronie internetowej Gabinetu, w zakładce blog. Można się z nich wiele dowiedzieć o pracy własnej nad sobą w różnych aspektach życia: na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej oraz do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń