Auto Serwis Walter "Nowa" Łukasz Walter

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Kupiecka 65a, 52-427 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(71) 364 51 39
Adres korespondencyjny
ul. Kupiecka 65a, 52-427 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Samochód to w tych czasach nie tylko coś zupełnie normalnego, ale również potrzebnego. Praktycznie w każdej rodzinie prędzej czy później pojawia się ten pojazd. Aut na drodze coraz więcej, są coraz tańsze i niestety coraz bardziej wadliwe.
Produkty i usługi
Jako że z niesprawnego pojazdu nie mamy pożytku, oddajemy je do naprawy. Tu często pojawia się problem. Komu zaufać? Kto zna się akurat na tym modelu? Na szczęście rozwiązaniem tych wszystkich kłopotów jest nasz warsztat. Podejmujemy się kompleksowej naprawy samochodów każdego typów.

Oferta warsztatu Nowa to między innymi:
• diagnostyka silnika,
• mechanika samochodowa,
• wymiana opon,
• serwis klimatyzacji.

Oprócz tego zajmujemy się naprawą elektryki i elektroniki samochodowej, a także układów mechanicznych. Naprawiamy układy zawieszenia, hamulcowe, paliwowe. Poza tym reperujemy rozrządy silników i tłumiki.

Na rynku działamy już od 1994. Nasza siedziba umiejscowiona jest we Wrocławiu. Właściciel warsztatu to Łukasz Walter.

Dodatkowo prowadzimy jeszcze sprzedaż opon, zarówno do samochodów osobowych, jak i maszyn rolniczych czy budowlanych. Oferujemy również przeglądy sezonowe samochodów. Obejmują one: wymianę oleju, filtrów i płynów eksploatacyjnych. Oprócz tego działamy w zakresie elektryki samochodowej - diagnozujemy i eliminujemy wszelkie błędy.

Uzupełnieniem naszej oferty jest pomoc drogowa. W razie nieszczęśliwego wypadku wystarczy jeden telefon do nas. Szybko dotrzemy i naprawimy autona miejscu, a w razie większej usterki odholujemy do warsztatu.

Gwarantujemy szybkie rozpoznanie problemu, jaki kryje się w Państwa samochodzie. I natychmiastową reakcję. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Z tego względu utrzymujemy nasze usługi na najwyższym z możliwych poziomów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Nowa we Wrocławiu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń