Przewierty Sterowane Technika Bezwykopowa Doni

Twoi eksperci od przecisków i przewiertów horyzontalnych

Techniki bezwykopowe
ul. Latawcowa 2/13, 54-130 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Informacje

Opis działalności
Firma Doni znajduje się we Wrocławiu. Odpowiadając na zapotrzebowanie zgłaszane przez inwestorów oraz generalnych wykonawców, oferuje profesjonalną realizację przewiertów z wykorzystaniem techniki bezwykopowej. Dysponując specjalistycznym sprzętem oraz świetnie znając stosowaną technikę, jest w stanie precyzyjnie realizować prace na potrzeby najbardziej wymagających projektów.
Produkty i usługi
Z roku na rok, technologie bezwykopowe zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy szukać m.in. w ich efektywności ekonomicznej, ale także w mniejszej niż w przypadku wykopów otwartych, uciążliwości dla środowiska naturalnego i otoczenia.

W wielu przypadkach techniki bezwykopowe są wręcz jedyną możliwością, co ma miejsce na przykład w gęsto zabudowanych ośrodkach miejskich. Podobnie wygląda sytuacja na terenach zabudowanych drogami czy torami kolejowymi, a także podczas prac na terenach górzystych.

Proces dokonania przewiertu sterowanego rozpoczyna się od przygotowania projektu i doboru odpowiedniej techniki jego przeprowadzenia. Kiedy teren jest już gotowy do rozpoczęcia prac, odbywają się podzielone na kilka etapów działania. Po wykonaniu pierwszego wiercenia, następuje rozwiercanie powrotne, które kończy się np. położeniem rury.

Jedną z coraz częściej stosowanych metod są przewierty sterowane horyzontalnie. To nowoczesna technologia, która polega na wykonywaniu przewiertów sterowanych w poziomie. Dzięki zastosowaniu precyzyjnych systemów komputerowych, wykonany w ten sposób podziemny tor jest niemal w pełni zgodny z projektem, a odchylenia mają charakter wręcz marginalny.

Wśród zalet technik bezwykopowych należy wymienić także stosunkowo proste przywrócenie terenu do stanu pierwotnego. Dlatego w ostatecznym rozrachunku, to właśnie tego typu metody okazują się najbardziej uzasadnione ekonomicznie. Należy mieć jednak na uwadze, że sam proces przygotowania do inwestycji musi być przeprowadzony bardzo dokładnie, aby uniknąć nieprzewidzianych komplikacji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dokonaniem przewiertów sterowanych, zapraszamy do kontaktu z firmą Doni we Wrocławiu. Nasze bogate doświadczenie to dla Państwa pewność, że inwestycja zostanie przeprowadzona z należytą starannością i zachowaniem najwyższych standardów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Grzegorz
Prawdziwi specjaliści w wykonywaniu przewiertów w poziomie. Prace zrealizowali perfekcyjnie.