Przewierty Sterowane Technika Bezwykopowa "DONI"

Wiercimy wszystko nawet pod rzekami lubimy wyzwania

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Latawcowa 2 lok. 13, 54-130 Wrocław Fabryczna, dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Informacje

Opis działalności
Przewierty sterowane na terenie Dolnośląskim i w całym kraju. Roboty ziemne bezwykopowe. Przewierty sterowane. Przewierty horyzontalne.
Produkty i usługi
Z roku na rok, technologie bezwykopowe zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy szukać m.in. w ich efektywności ekonomicznej, ale także w mniejszej niż w przypadku wykopów otwartych, uciążliwości dla środowiska naturalnego i otoczenia.

W wielu przypadkach techniki bezwykopowe są wręcz jedyną możliwością, co ma miejsce na przykład w gęsto zabudowanych ośrodkach miejskich. Podobnie wygląda sytuacja na terenach zabudowanych drogami czy torami kolejowymi, a także podczas prac na terenach górzystych.

Proces dokonania przewiertu sterowanego rozpoczyna się od przygotowania projektu i doboru odpowiedniej techniki jego przeprowadzenia. Kiedy teren jest już gotowy do rozpoczęcia prac, odbywają się podzielone na kilka etapów działania. Po wykonaniu pierwszego wiercenia, następuje rozwiercanie powrotne, które kończy się np. położeniem rury.

Jedną z coraz częściej stosowanych metod są przewierty sterowane horyzontalnie. To nowoczesna technologia, która polega na wykonywaniu przewiertów sterowanych w poziomie. Dzięki zastosowaniu precyzyjnych systemów komputerowych, wykonany w ten sposób podziemny tor jest niemal w pełni zgodny z projektem, a odchylenia mają charakter wręcz marginalny.

Wśród zalet technik bezwykopowych należy wymienić także stosunkowo proste przywrócenie terenu do stanu pierwotnego. Dlatego w ostatecznym rozrachunku, to właśnie tego typu metody okazują się najbardziej uzasadnione ekonomicznie. Należy mieć jednak na uwadze, że sam proces przygotowania do inwestycji musi być przeprowadzony bardzo dokładnie, aby uniknąć nieprzewidzianych komplikacji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dokonaniem przewiertów sterowanych, zapraszamy do kontaktu z firmą „Doni”. Nasze bogate doświadczenie to dla Państwa pewność, że inwestycja zostanie przeprowadzona z należytą starannością i zachowaniem najwyższych standardów.
Marki i specjalizacje
Wykonujemy przewierty sterowane na terenie całego kraju.

Maksymalna długość przewiertu, średnica rur osłonowych jak i ich ilość – wykonujemy zgodnie z projektem, praktycznie bez ograniczeń.
horyzontalne przewierty sterowane, przewierty pod drogami, przewierty pod rzekami, technika bez wykopowa, Roboty ziemne bezwykopowe, Przewierty horyzontalne, bezwykopowe metody budowy rurociągów, horyzontalne przewierty sterowane, inżynieria bezwykopowa, techniki bezwykopowe, metoda przewiertu,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń